Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

automat Gorenje wa63100 - błąd 4 jakie szczotki w silniku

09 Cze 2013 11:41 2271 3
  • Poziom 11  
    Witam mam kłopot z poprawnym doborem szczotek do silnika z w/w automatu. Silnik to MCA 61/64-148/kt7. Na allegro widzę że są szczotki, ale nikt ze sprzedawców nie podaje nawet oznaczeń silników czy też modelu pralki. Ponadto widzę że są do silników prawe i lewe. Proszę o podpowiedź które i gdzie najpewniej dostane. Z góry dziękuję Gigi7.[/i]
  • Poziom 11  
    Stefciu_B Dziękuję ślicznie za podpowiedź lecz nie wszystko napisałem, to jest automat starszej osoby zamieszkałej w Bielsku prosiła abym zerknął jak byliśmy w odwiedzinach tak aby nie musiała nikogo obcego wpuszczać do domu. Tak to już jest ze starszymi osobami.
    Grzecznościowo otwarłem automat stwierdziłem zużyte szczotki odpisałem sobie model automatu, model silnika myśląc że to wystarczy a tu niespodzianka. Wracając do rady Sz.Kol. Stefciu_B aby dokonać tych pomiarów muszę pokonać ok 80 kilometrów a to koszt. Jadę tam znowu na wekend więc chciałem już te szczotki mieć w kieszeni, dlatego pisząc prośbę o pomoc liczyłem podając model silnika o wskazanie jakie i gdzie dostane potrzebne szczotki.
    Licząc na podpowiedź z ukłonami Gigi7.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Mogą być dwa rodzaje - jedne o przekroju 5 x 13mm i drugie o przekroju 5 x 12mm . Kup te wyższe , w razie czego zeszlifujesz na wysokości papierem ściernym w razie potrzeby ten jeden milimetr .