Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC HD2 - Instalacja Androida gdy obecnie jest windows mobile

12 Cze 2013 11:41 11040 7
  • Poziom 14  
    Witam!
    Posiadam telefon HTC HD2. Obecnie zainstalowany jest system Windows Mobile. Chciałbym zmienić system na androida lecz nigdzie nie znalazłem instrukcji jak to zrobić. Szukam jakiejś instrukcji jak dokonać zmiany systemu.
    pozdrawiam i czekam na odp
  • Poziom 14  
    można normalnie wgrać androida jeżeli teraz jest wgrany windows?
  • Poziom 42  
    Przestudiuj na spokojnie wszystkie dostępne poradniki. Uwierz mi, tam naprawdę jest wszystko jasno opisane (wprawdzie po angielsku - użyj translatora jak nie czytasz biegle).
  • Poziom 42  
    Oczywiście, że tak. Aczkolwiek warto poszukać nowszych wersji aplikacji (w tym Androida) potrzebnych do przeprowadzenia procedury.
  • Poziom 16  
    Ten kto Poleca MAGLDR jako loader to ... bez komentarza

Przede wszystkim wybieramy CLK

WHY
    Ma zaimplementowane ładowanie na wyłączonym telefonie

Jak rozładuje się tobie bateria to MAGLDR niewstanie(a potem są aukcje na allegr rozładował mi się telefon i już się nie włączył)

Nie ma denerwującego - do granic szaleństwa napisu go go go

telefon ładuje się jak na fabrycznym sofcie

Dalej
    Należy mieć dobrą karte wszystkie nowe softy nie mieszczą się w telefonie trzeba instalować data on exit albo na karcie
    co najmniej class 6
    Im większa karta tym większy randomowy dostęp i to w sumie daje największą wydajność

Nie licząc oczywiście faktu że HD2 jest wybredna na karty

soft
    polecam najnowszego (szybkość + funkcjonalność + wygląd)
    02_PIXELDROID_JB_AOPK_4.2.2_V6.0_FINAL_20_05_2013

Pełna optymalizacja - stosując się do zaleceń kucharza ten soft potrafi chodzić na karcie klass 4 (chociaż i tak polecam szybsze)

jak jeszcze nie popsułeś telefonu to zastanów się czy masz to wszystko polecimy dalej. Sam mam HD2 i na powyższym sofcie działa 2 dni wszytko działa jak należy anteny, GPS, Market, Bluetooth, WIFI.
  • Poziom 14  
    Udało mi się wgrać soft z karty pamięci i wszystko działa jak należy. Dzięki za info tak na przyszłość.