Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner Unitra Aida Aws 1 - Jakie bezpieczniki

15 Cze 2013 21:30 2568 6
  • Poziom 9  
    Witam ,
    Dostałem ten sprzęt wczoraj. Kumpel mówił, że ma tylko spalone bezpieczniki .. Zostawiłem ten na działce i nie sprawdziłem jaskie tam są potrzebne bezpieczniki . Może ktoś mi powiedzieć jakie kupić ?? jakiej mocy
  • Poziom 43  
    siklers napisał:
    Witam ,
    Dostałem ten sprzęt wczoraj. Kumpel mówił, że ma tylko spalone bezpieczniki .. Zostawiłem ten na działce i nie sprawdziłem jaskie tam są potrzebne bezpieczniki . Może ktoś mi powiedzieć jakie kupić ?? jakiej mocy
    Bezpieczniki nie mają mocy, są na ampery.
  • Poziom 35  
    Jak dobrze pamiętam wartości bezpieczników były chyba podane obok gniazd bezpiecznikowych.
  • Poziom 9  
    oj kurcze chodzi Amplituner Unitra Aida Aws 105 .. namieszałem :) To jakie tam bezpieczniki maja być

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Bezpieczniki winny być takie same jak wyżej, dla pewności zamieszczam bardziej czytelny schemat i poczytaj to co niżej/ sprawdż:
    Amplituner Unitra Aida Aws 1 - Jakie bezpieczniki
    Amplituner Unitra Diora AWS-105 "Aida"

AWS-105 "Aida" jest czterozakresowym, stereofonicznym odbiornikiem radiowym klasy popularnej. Aida jest następcą odbiornika"AMATOR". Odbiornik wyposażono we wzmacniacz o mocy 2×10W, na układach GML-026, oraz regulację barwy dźwięku niezależną dla tonów wysokich i niskich. Zastosowano układ ARCz oraz wskaźniki: sygnału stereo oraz zera FM na diodach świecących (LED). Przedni panel wykonany z tworzywa sztucznego, obudowa początkowo posiadała pokrywę drewnianą, później zastąpioną metalową, występowała w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Dzięki zastosowaniu obudowy z równolegle opracowanego nowego zestawu Hi-Fi SEMI-SLIM-LINE umożliwia dołączenie segmentów tego zestawu. Aida posiada istotną wadę: gniazda przyłączeniowe tylko typu DIN (brak możliwości dołączenia np. do czarnej wersji MDS-442 posiadającego tylko gniazda CINCH). Ogólnie Aida stanowi tańszą alternatywę odbiornika Tosca.

Dane techniczne w/g instrukcji serwisowej Aida AWS-103 AWS-105 z 1985r
  • Poziom 9  
    Dzięki bardzo . ten obraz jest o wiele bardziej czytelny :)