Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lark freeme 70.6 - jak podłączyć internet?

28 Cze 2013 11:09 3960 2
  • Poziom 2  
    Witam, na początek proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłam post ponieważ rzadko korzystam z pomocy forum:) Bardzo proszę o podpowiedź na moje pytania gdyz jestem kompletnie zielona w tym temacie. Moje dziecko dostało tablet Lark Freeme 70.6 ma on wejście mikro usb i slot na karę microSD. Kartę micro posiadam a internet chciałam dokupić na kartę taki startowy i teraz moje pytania: Proszę odpowiedzieć czy mam dokupić jeszcze jakiś modem żeby to działało? Bo jak umieszczę kartę pamięci to gdzie umieścić kartę z internetem?

Dodano po 8 [minuty]:

Proszę pomóżcie:)
  • Poziom 15  
    hmmm. Za bardzo nie siedzę w tych tematach ale wydaje mi się ze taki internet na kartę musi mieć modem pod USB (coś w stylu pendrive) ale nie wiem czy będzie działało, nie któreś tablety maja problemy z takimi modemami, najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie tabletu z routerem prze WiFi
  • Poziom 11  
    Karta micro, to karta pamięci. Jeżeli internet to na karcie SIM / taka jak w komórce/. Jeżeli Lark ma wbudowany moduł 3G, to musi też mieć wejscie na kartę SIM. Jeżeli nie ma to potrzebny jest zewnętrzny moduł 3G. Po pierwsze instrukcja się kłania. pozdr