Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szybka Samsung S3 mini połamana - naprawiać czy nie?

16 Jul 2013 18:09 7482 6
  • Level 8  
    Witam.
    Upuściłem mój telefon s3 mini, na ziemie z metra, niestety uległa połamaniu szybka ta nad ekranem, ekran wygląda na cały( nie wylał). W serwisie mówią ze trzeba wymieniać cały ekran, wraz z dotykiem. Ponieważ ekran jest przymocowany na stałe do szybki. Co wiąże się z kosztem 400zł, uważam to za nie opłacalne gdyż nowy telefon można już kupić za 800zł.
    Na allegro znalazłem tego typu oferty; 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

I stąd moje pytanie, czy to prawda ze ta szybka jest przyklejona na stałe do wyświetlacza? I czy myślicie ze udała by się taka naprawa samemu w domu.
  • Helpful post
    Level 13  
    Napewno sie nie uda samemu w domu, widziałem ostatnio wymienioną samą szybkę wygladało to tragicznie, lepiej zainwestować w komplet niż bawić się w pół środki, ale tematów odnośnie wymiany samej "szybki" na elektrodzie jest już w brud i w każdym to samo - wymień komplet.
  • Level 8  
    Dzięki za odpowiedz.
    Nie mogłem znaleźć do tego modelu, a nie byłem pewny czy w każdym jest tak samo.
    W tym rzecz ze wymiana całego kompletu jest jak dla mnie nie opłacalna, bo telefon ma już swój czas, a dokładając to ceny wyświetlacza 400zł mam już nowy telefon.
  • Level 13  
    Zamontuj używke na znanym portalu aukcyjnym, uzywka w kolorze blue za 270zł, no jak Ci nie zależy na telefonie to pewnie nie warto wymieniac, ale czy 400zł mieć a nie mieć to mało czy dużo to juz dla kazdego inaczej ;) na na bazarze elektrody pamietam że ktoś oferował do sprzedaży ciut taniej, trzeba poszukać. Ja tam bym wymieniał bo telefon nie jest stary.
  • Level 13  
    Podpinam sie. Tez mam s3 mini po malym upadku ale czy mozliwym jest aby ta peknieta szybka wzbudzala mi telefon ze nie gasnie praktycznie podswietlenie w nim? Telefon jest non stop podswietlony i chleje baterie, nie wiem czy kupno samej szybki wystarczy...
  • Level 19  
    Predzej pod wplywem upadku zrobilo sie w srodku jakies zwarcie.
  • Level 13  
    No tak ale czy owa szybka moze miec wplyw na to ze telefon czuje np ze jest caly czas dotykany:):)