Witam, mam problem z dyskiem a mianowicie wszystkie programy oprócz seatools ( który nic nie wskazał ) pokazują problem z dyskiem, proszę o pomoc czy dysk nadaje się do wysyłki do producenta?
Pozdrawiam
Ps: dysk czasami zwalnia, dochodzi do tego głośne buczenia jak by miał za chwile się rozlecieć.
Pozdrawiam
Ps: dysk czasami zwalnia, dochodzi do tego głośne buczenia jak by miał za chwile się rozlecieć.