logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Kupię] Szukam lasera do Pioneer PD-M406

polleck 21 Sie 2013 13:36 2430 1
REKLAMA
  • #1 12651336
    polleck
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witajcie.
    Szukam lasera jak w temacie, do CD-PLAYER'a ze zmieniarką PIONEER PD-M406. Z tego co widzę to bardzo rzadki model. Nie wiem jaki tak jest laser, załączam fotkę.

    Proszę o identyfikację lasera i oferty sprzedaży.

    [Kupię] Szukam lasera do Pioneer PD-M406

    Dziękuję i pozdrawiam.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
REKLAMA