Witam,
znajomej upadł iPhone 4 na płytki i zbite zostało zewnętrzne szło (wyświetlacz i dotyk działa). Zacząłem się orientować w temacie i już wiem, że jedynie wymiana całego kompletu wchodzi w grę (dotyk, wyświetlacz, ramka).
Doczytałem również, że praktycznie nie ma dostępu do oryginalnych części Apple'a, a cały rynek zalany jest zamiennikami różnej jakości.
Stąd moje pytanie do osób które miały już styczność z tematem i są w stanie się wypowiedzieć które w ogóle zamienniki można brać pod uwagę, a które należy omijać szerokim łukiem.
znajomej upadł iPhone 4 na płytki i zbite zostało zewnętrzne szło (wyświetlacz i dotyk działa). Zacząłem się orientować w temacie i już wiem, że jedynie wymiana całego kompletu wchodzi w grę (dotyk, wyświetlacz, ramka).
Doczytałem również, że praktycznie nie ma dostępu do oryginalnych części Apple'a, a cały rynek zalany jest zamiennikami różnej jakości.
Stąd moje pytanie do osób które miały już styczność z tematem i są w stanie się wypowiedzieć które w ogóle zamienniki można brać pod uwagę, a które należy omijać szerokim łukiem.