Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 4 - Wymiana uszkodzonego wyświetlacza

uczen100 26 Aug 2013 14:08 4596 5
    uczen100
    Level 10  
    Witam,

znajomej upadł iPhone 4 na płytki i zbite zostało zewnętrzne szło (wyświetlacz i dotyk działa). Zacząłem się orientować w temacie i już wiem, że jedynie wymiana całego kompletu wchodzi w grę (dotyk, wyświetlacz, ramka).
    Doczytałem również, że praktycznie nie ma dostępu do oryginalnych części Apple'a, a cały rynek zalany jest zamiennikami różnej jakości.

Stąd moje pytanie do osób które miały już styczność z tematem i są w stanie się wypowiedzieć które w ogóle zamienniki można brać pod uwagę, a które należy omijać szerokim łukiem.
    krzywaj
    Level 25  
    Oryginały założą Ci w serwisach typu iMad.pl i innych mających status "Apple Authorised Service Provider".
    elemen_th
    Level 29  
    Są zamienniki dobre i badziewne, ja mam 3 dostawców co mają dobre ekrany, nawet klient pedant stwierdził, że nie czuje żadnej różnicy.
    GSMsync
    Level 12  
    wariato wrote:
    To prawda samego szkła nie da się wymienić, ze znajomym ostatnio to przerabialiśmy. Musisz kupić komplet z ramką i dotykiem.
    Ktoś mi polecił kiedyś taki sklep jak szukałem baterii do Nokii http://www.zak-gsm.pl/c,pl,76,1,1,0,long,lcd+oryginal.html są jeszcze serwisy zajmujące się iphonami np http://www.iclinic.pl/

Da ale trzeba dobrze oddzielić.

// Kup z alledrogo za 100zl do tego jakieś najtańsze narzędzia to nawet sam wymienisz, jest mnóstwo poradników
    uczen100
    Level 10  
    Z wymianą akurat nie mam problemów, bo telefon leży już rozebrany i tylko czeka na nowy ekran.

Chodzi mi właśnie o polecenie konkretnej oferty, sprzedawcy u którego warto ten wyświetlacz kupić, tak abym się nie zawiódł.

elemen_th, w jakiej cenie i gdzie można go kupić?