Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zamiennik termostatu AMICA

plb1985 11 Mar 2005 23:39 5915 11
    plb1985
    Level 10  
    Witam ponownie, dalej walcze z amica AZC4101P
    Trzeba wymienic termostat, oryginalny to ranco k59l2072 03-04-1L, jesli trzeba podac moge jeszcze inne parametry, ktore sa na nim wypisane z drugiej strony - taka tabelka. Jednak nie moge dostac takiego modelu. Poradzi mi ktos jaki kupic zamiennik?. z gory dzieki!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    Level 1  
  • Helpful post
    rangi
    Level 17  
    Najwarzniejsz aby mial podobna dlugosc kapilary / nie moze byc krodsza bo wtedy chlodziarka nie wylaczy sie / a dlaczego wymieniasz termostat?
    plb1985
    Level 10  
    wymieniam, bo lodówka nie włączała się, a spięte na krótko chłodzi, więc chyba wina termostatu; spróbuje w/w termostat; bym wziął ze internetowego sklepu, ale nie wiem, czy każdy się nadaje nawet jesli kapilara jest wystarczająco długa; oryginalnego nigdzie nie ma, dlatego pytam o zamiennik, zwłaszcza, ze sprzedawca z czesciami agd, powiedział, że dzwonil do serwisu i tam w ogóle byle jak się z nim obeszli; także sam muszę radzić - tzn. z Wami ;),

Czyli mam rozumieć że kryterium wyboru to długość kapilary?
  • Helpful post
    rangi
    Level 17  
    6187236 moj napisz GG
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    plb1985
    Level 10  
    hej chlopaki, ten termostat to jakie powinien miec wartosci regulacji, obslugiwal on i lodowke i zamrazalnik, wiec jak powinno byc
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    plb1985
    Level 10  
    zamówiłem termostat w jednym z serwisów amiki. thx