Witam
Niedawno poosuł mi się d-link może poszło coś po sieci nie wiem, na początku migały jednocześnie tak jakby się resetował nonstop. Teraz świeci tylko dioda power i nic się nie dzieje. jak myślicie da coś się z nim zrobić czy może mogę go oddać tylko do elektro śmieci
Niedawno poosuł mi się d-link może poszło coś po sieci nie wiem, na początku migały jednocześnie tak jakby się resetował nonstop. Teraz świeci tylko dioda power i nic się nie dzieje. jak myślicie da coś się z nim zrobić czy może mogę go oddać tylko do elektro śmieci