logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Praca] Amatorski kurs elektroniki - Kraków

SputnikOrbitalny 02 Wrz 2013 13:01 1080 0
  • #1 12694559
    SputnikOrbitalny
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Dzień Dobry,

    Postanowiliśmy zorganizować w firmie kurs elektroniki użytkowej. Od dawna grupkę osób w zespole fascynuje temat rezystorów, płytek drukowanych i całego świata elementów, złączy i przewodów znajdujących się wewnątrz urządzeń.

    Szukamy fascynata elektroniki, który chciałby podzielić się swoją wiedzą i opowiedzieć nam o meandrach fachu w formie praktycznego kursu na miejscu w Krakowie.

    W kursie z naszej strony brałyby udział osoby o przeróżnym wykształceniu (od programistów do socjologów). Cechą wspólną jest wiek od 25 do 35 lat, wielka chęć zrozumienia co w elektronice piszczy i całkowity brak podstaw. Najbardziej zaawansowana osoba wie gdzie w domu ma korki więc mówimy tu o levelu dość mocno początkującym. Nikt nie był w życiu w technikum elektronicznym (tzn ja byłem raz w podstawówce na meczu ping ponga ale chyba się nie liczy)

    Jak liczna jest grupa?
    Sądzę, że może dojść do kilkunastu osób, ale na pewno kurs rozpoczniemy z taką liczbą osób którą ogarnie jeden "wykładowca" (dostosujemy się).

    Gdzie miałoby się odbywać?
    Przygotujemy odpowiednie miejsce w biurze w Krakowie (Stare Podgórze).

    Kiedy miałby się odbywać kurs?
    Sądzimy, że najlepiej po pracy czyli np. start o 16:00 lub 17:00 na 2-3h, raz w tygodniu.

    Czego się chcemy nauczyć?
    Najpierw podstaw w ogóle. Później podstaw praktycznych czyli jakieś proste lutowania i układy. Ostatecznie marzy nam się dojść do poziomu składania prostych zestawów i programowania na bazie jakiejś platformy typu arduino. W jakim czasie to oczywiście to do dyskusji.

    Kogo szukamy?
    Fascynata z duża dozą cierpliwości, ale też kogoś konkretnego. Idealne byłoby jakieś doświadczenie w prowadzeniu zajęć (nauczyciel) :)

    Forma współpracy
    Praktycznie dowolna od umowy o dzieło do FV. Jak wygodniej.

    Czym dysponujemy?
    Obecnie niczym ale możemy pojechać na zakupy (płytki, diody lutownice :)
    Miejsca powinno być pod dostatkiem w biurze.

    Kiedy chcemy startować?
    Najlepiej od jesieni (październik 2013)

    Czego oczekujemy w odpowiedzi?
    Krótkiej informacji o profilu osoby, preferowanej formie rozliczenia oraz dostępności popołudniami w tygodniu (dni robocze).
    Prosiłbym również o podanie stawki za roboczogodzinę kursu. Do wyceny przyjmijmy okres 3 miesięcy (efektywnie 10 tygodni x 30h = 30h) - na taką długość kursu podpisalibyśmy pierwszą umowę.

    Jak się skontaktować?
    Proszę o informację na PW.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Marcin
REKLAMA