Przerabiam pewną maszynę i muszę dostawić drugą szafę sterowniczą ale będą w niej też układy bezpieczeństwa i wysokie napięcie, to na niej będzie wyłącznik główny, czy z 2-giej szafy znajdującej się w innym miejscu powinienem usunąć wyłącznik który kiedyś był głównym? czy go zostawić i po prostu inaczej opisać (spełniał by rolę wyłączenia napięcia w tej szafie).