Mam do dyspozycji 2000 pln i chcę złożyć za to komputer do gier.Proszę o rady,wskazówki jakieś.
Nie potrzebuję monitora,klawiatury,myszy ani głośników tylko centralkę.
Nie potrzebuję monitora,klawiatury,myszy ani głośników tylko centralkę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam