Witam.
Od razu zacznę, że nie chodzi mi o samo podłączenie PS3 do starego TV. Na początku myślałem, że chodzi o zmianę ustawienia z HDMI na analog, więc zresetowałem przytrzymując 5 sekund przycisk POWER. Nic to nie dało. Pomyślałbym, że to wina kabli bądź przejściówki, więc spróbowałem na innym telewizorze (także starym) i tam bez problemu PS3 się odpaliło.
Mało tego do tego telewizora, w którym nie chce się PS3 odpalić, na co dzień podłączona jest kablówka Aster poprzez dekoder, a także normalnie pod to samo gniazdo euro jest podłączane DVD i wszystko normalnie działa. Nie działa tylko PS3, czarny ekran i koniec. W czym może być problem ? Z góry dzięki za podpowiedź !
Od razu zacznę, że nie chodzi mi o samo podłączenie PS3 do starego TV. Na początku myślałem, że chodzi o zmianę ustawienia z HDMI na analog, więc zresetowałem przytrzymując 5 sekund przycisk POWER. Nic to nie dało. Pomyślałbym, że to wina kabli bądź przejściówki, więc spróbowałem na innym telewizorze (także starym) i tam bez problemu PS3 się odpaliło.
Mało tego do tego telewizora, w którym nie chce się PS3 odpalić, na co dzień podłączona jest kablówka Aster poprzez dekoder, a także normalnie pod to samo gniazdo euro jest podłączane DVD i wszystko normalnie działa. Nie działa tylko PS3, czarny ekran i koniec. W czym może być problem ? Z góry dzięki za podpowiedź !