Mam problem z wejsciem do menu w w/w tv. Po wcisnieciu przycisku MENU w pilocie wyswietlają sie na ekranie kolorowe prostokąciki (a obok nich funkcje w jezyku niemieckim) jedynie co można zrobic to wcisnąć przycisk OK na pilocie wówczas pokazuje sie lista zaprogramowanych kanałów (jest to pierwsza funkcja po wciścnięciu MENU). Posiadam pilot RM-839 i tu moje pytanie czy jest to odpowiedni pilot do tego TV (pilot nie jest napewno oryginalny). Z góry dziękuje za pomoc.
POZDROWIENIA.
POZDROWIENIA.