Witam.
Mam problem z iPhone 3GS, dziś bawiłem się w cydii i zainstalowałem iAppHacks, po czym wziąłem SpringBoard no i telefon się nie chce włączyć zostaje na jabuszku i wogóle zero reakcji, jestem zielony w tym temacie bo posiadam go od 3dni, mam wgranego jailbreak 6.0 semi untethered korzystałem z tego filmiku do wgrywania:
youtube watch?v=xxbwHX59h5w
Próbowałem wgrać restore 6.1.3 przez redsn0w i nic zaciął się przy poscie, reaguje na kabel i redsn0w. Jak coś nie napisałem to pytajcie.
Proszę o pomoc.
Mam problem z iPhone 3GS, dziś bawiłem się w cydii i zainstalowałem iAppHacks, po czym wziąłem SpringBoard no i telefon się nie chce włączyć zostaje na jabuszku i wogóle zero reakcji, jestem zielony w tym temacie bo posiadam go od 3dni, mam wgranego jailbreak 6.0 semi untethered korzystałem z tego filmiku do wgrywania:
youtube watch?v=xxbwHX59h5w
Próbowałem wgrać restore 6.1.3 przez redsn0w i nic zaciął się przy poscie, reaguje na kabel i redsn0w. Jak coś nie napisałem to pytajcie.
Proszę o pomoc.