logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

iPhone 3GS - nie włącza się, zostaje na jabuszku

Hubertus588 20 Paź 2013 12:44 1341 2
REKLAMA
  • #1 12862167
    Hubertus588
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam.
    Mam problem z iPhone 3GS, dziś bawiłem się w cydii i zainstalowałem iAppHacks, po czym wziąłem SpringBoard no i telefon się nie chce włączyć zostaje na jabuszku i wogóle zero reakcji, jestem zielony w tym temacie bo posiadam go od 3dni, mam wgranego jailbreak 6.0 semi untethered korzystałem z tego filmiku do wgrywania:
    youtube watch?v=xxbwHX59h5w
    Próbowałem wgrać restore 6.1.3 przez redsn0w i nic zaciął się przy poscie, reaguje na kabel i redsn0w. Jak coś nie napisałem to pytajcie.
    Proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 12862195
    zrobtosam.exe
    Poziom 17  
    Posty: 235
    Pomógł: 20
    Ocena: 37
    Wprowadź telefon w tryb DFU i spróbuj odtworzyć oprogramowanie przy użyciu iTunes.
  • #3 12862230
    Hubertus588
    Poziom 2  
    Posty: 2
    tryb DFU czyli podłączyć kabel i trzymać przycisk Home ?
    --
    Już wiem co to jest, występuje mi błąd 3194.

    Dodano po 36 [minuty]:

    Gdy teraz próbuje wgrać od nowa jailbreak przez redsn0w to na iphone instalacja zatrzymuje mi się na "transferring control to jailbreak"

    Dodano po 9 [minuty]:

    Dobra poszło dalej, ale nadal mam problem z jabuszkiem, bo zatrzymało się na tym logo.
REKLAMA