Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google Chrome - Filmy na youtube sie zacinają

31 Paź 2013 21:36 11604 24
  • Poziom 11  
    Witam. Mam problem z filmami z you tube , gdy odtwarzam film i otwieram nową karte lub przełączam to muzyka z filmu sie zacina a ja bym chciał surfować po necie słuchając muzyki jednocześnie. Da sie coś z tym zrobić ?Nowy flash zainstalowany , chrome zaktualizowany.
  • Pomocny post
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Jaka konfiguracja PC? Może za słaby już obecnie dla YT i zacina się. Skan MBAM(po aktualizacji bazy wirusów) - pełne skanowanie, usunąć wszelkie wykryte zagrożenia oraz jeśli to nie pomoże sprawdzić na lżejszej przeglądarce mniej obciążającej PC jak Opera lub FF
  • Pomocny post
    Moderator - Komputery Serwis
    Zamieść screena z Crystal Disk Info oraz screena z HWiNFO z zakładki "sensors".
    Jak wygląda sytuacja na IE?.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Google Chrome - Filmy na youtube sie zacinają Google Chrome - Filmy na youtube sie zacinają Google Chrome - Filmy na youtube sie zacinają

Dodatkowo zrobiłęm screena menadzera zadan podczas odtwarzania filmu na YT

Dodano po 5 [minuty]:

Aha i na firefoxie mniej zacina (dużo mniej)
    Internet explorer porażka , filmy zacina i na dodatek nie chcialo sie wylaczyć.
  • Pomocny post
    PRK94R napisał:
    aha i na firefoxie mniej zacina (dużo mniej)

Bo to mniej obciążająca procesor i zużywająca mniej pamięci RAM przeglądarka. Jaki wynik skanowania MBAM? Jeśli nic nie wykrył to możesz spróbować wcześniejszą wersje flash playera, może poprawić jeszcze to jakość odtwarzania filmów, pewnie procesor nie wyrabia stąd problemy.
  • Poziom 11  
    mbam ? to jakis antywirus ? nie spotkakalem sie z tym wczesniej ; wyniki skanu avastem byly takie ze nic nie znalazł.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    PRK94R napisał:
    mbam ? to jakis antywirus ? nie spotkakalem sie z tym wczesniej ; wyniki skanu avastem byly takie ze nic nie znalazł.

A co ci te sitko znajdzie ? :lol: to dobre do komputerów które nie są podłączone z internetem.
    Przeskanuj Malwarebytes http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/
  • Pomocny post
    MBAM - Malwarebytes Anti Malware - tylko pełne skanowanie po aktualizacji bazy wirusów i usuń wykryte zagrożenia.
  • Poziom 11  
    ok zrobiłem szybki skan , mieliście racje wykryto ponad 40 zagrożeń , wszystkie usunąłem.
    Ścina tak jakby troche mniej ale są lekkie przycinki (ps. Czy musze mieć avasta i MBAM czy moge usunąć avasta ?)
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Sprawdź czy zacina przy wyłączonych obu skanerach, bo skanują w tle zapewne.
    Nie szybkie tylko pełne wykonaj :).
  • Poziom 11  
    zrobiłem pełny skan , znaleziono 7 problemow , usunąłem wszystkie;
    jest juz coraz lepiej ale jeszcze minimalnie przycina. Ale przynajmniej da sie słuchac muzyki. Dziękuje za pomoc :)
    Czyli po usunięciu zagrożeń już lepiej? A wyłączyłeś skanowanie w tle by sprawdzić jak jest bez skanowania w tle?
  • Poziom 11  
    Tak lepiej , mam wyłączyć Ochrone systemu plików czy jakieś inne opcje (gdzie to jest) ? bo nie jestem pewnien co wyłączyć ; I czy moge usunac avasta z systemu i zostawic tylko MBAm Pro (zaktualizowalem) ?
    Wstępnie zobacz z chwilowo wyłączoną ochroną w obu programach i sprawdź jak działają filmy. Jeśli to mocno pomoże to zastanowimy się jakiego programu dobrze używać do ochrony PC by nie spowalniał go.
  • Poziom 11  
    wyłączyłęm MBAM i avasta , zacina lekko tylko przy przelączaniu kart i ładowaniu nowej strony , gdy już włącze to już nie zacina tak więc pomaga , i teraz pytanie jaki program do ochrony , avast , mbam czy inny ? zależy mi żeby nie mulił kompa i dobrze wykrywał

edit:
    Ok po skanie ADW i wyłączeniu programów do ochrony już bez zacinki .
  • Poziom 9  
    Witam, mam taki sam problem. Podczas korzystania z youtube, gdy otwieram nawą kartę w chromie film zacina się. Ponadto jak otwieram jakiś film w nowej karcie to ten film początkowo (przez 2 sek) leci bez dźwięku po czym obraz na chwilę się zatrzymuje, pojawia się dźwięk i dopiero normalnie zaczyna działać. Nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się, że problem pojawił się po aktualizacjo Windowsa 8 do Windowsa 8.1. Po przeskanowaniu programami, które podaliście powyżej nie znalazło żadnych błędów. Jakieś pomysły? Dodam jeszcze tylko, że podobne problemy występują też w wideo na innych stronach.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    :arrow: PRK94R
    Lepiej bedzie jezeli dasz logi o ktore prosilem.
  • Spec od komputerów
    Odinstaluj na razie AVG.

Uzycie FF lub IE cos zmienia?
  • Poziom 9  
    myślę, że to nie wina AVG bo gdy go wyłączyłem problem też występował.
    na IE jest wszystko ok.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Odinstaluj: Hide IP Platinum 3.5, Avast.

Wykonaj skrypt w OTL:

:OTL
    O2:64bit: - BHO: (EgisPBIE Class) - {7B51CCBE-4AF9-44A6-BDAB-D7F7E4C4E6F9} - C:\Program Files (x86)\EgisTec BioExcess\x64\EgisPBIE.dll File not found
    O2 - BHO: (no name) - {7B51CCBE-4AF9-44A6-BDAB-D7F7E4C4E6F9} - No CLSID value found.
    O4 - HKU\S-1-5-19..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe File not found
    O4 - HKU\S-1-5-20..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe File not found
    @Alternate Data Stream - 807922 bytes -> C:\Windows\Temp:temp

:Files
    C:\Users\Piotr\AppData\Local\Temp*.html

W Chrome masz mase dodatkow:
    CHR - Extension: Prezentacje Google = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek\0.6_0\
    CHR - Extension: BIODIGITAL HUMAN = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\agoenciogemlojlhccbcpcfflicgnaak\0.9.5_0\
    CHR - Extension: YouTube Options = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\bdokagampppgbnjfdlkfpphniapiiifn\1.8.144_0\
    CHR - Extension: Audiotool = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\bkgoccjhfjgjedhkiefaclppgbmoobnk\1.1_0\
    CHR - Extension: Battlefield Heroes = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cehdakiococlfmjcbebbkjkfjhbieknh\5.0.203.0_0\
    CHR - Extension: Adblock Plus = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb\1.6.1_0\
    CHR - Extension: Ulica Koszykwka = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cfpfmbadepjfbjfdbieihkalaphpcggp\2.0.0_0\
    CHR - Extension: Picture Upload = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cmialffojibonaphoidckoaapcblamgi\2.0_0\
    CHR - Extension: Autodesk ForceEffect = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ekbaidcchahkpedbhdenlmleimihkcim\0.0.1.10_0\
    CHR - Extension: Page Eraser = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ekofpchjmoalonajopdeegdappocgcmj\2.2.1_0\
    CHR - Extension: I-AM-STUDYING BLOCKER = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\emebnfadbcfbcnebjhlohinanlbkcmhj\5.0.0.0_0\
    CHR - Extension: DoNotTrackMe = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\epanfjkfahimkgomnigadpkobaefekcd\2.2.9.815_0\
    CHR - Extension: 7 Minute Workout = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\feggioiibkbonihefojgpfeagdbajeda\1_0\
    CHR - Extension: PicMonkey = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fgdgokchhicmaiacmgegjnppjkgogdhm\1.5_0\
    CHR - Extension: PatrioticPolishChrome2013 = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fhdjoehmkahllojificoghfppihpmeak\1.0_0\
    CHR - Extension: Stylish = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fjnbnpbmkenffdnngjfgmeleoegfcffe\1.2_0\
    CHR - Extension: Highlight to Search = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\floipahigmmkfhkoapmnijnlnboniglg\1.0.37_0\
    CHR - Extension: RMFon = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fmimndodhalboaeakkpfbophcagcelnn\1.1.1.0_0\
    CHR - Extension: Adres IP = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gjndloejlcbpkholmagjbddfkjmmploh\1.10_0\
    CHR - Extension: Nimi Cleanser = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gjplafconmhcbbkeebpkokelkghjglec\2013.2.17_0\
    CHR - Extension: NinjaKit = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gpbepnljaakggeobkclonlkhbdgccfek\0.9.1_0\
    CHR - Extension: SearchPreview = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\hcjdanpjacpeeppdjkppebobilhaglfo\3.2_0\
    CHR - Extension: avast! WebRep = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\icmlaeflemplmjndnaapfdbbnpncnbda\7.0.1466_0\
    CHR - Extension: Sidebar for Google Search\u2122 = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jbhiigbgcmeeknmajflllpcllcccheeb\1.5.0_0\
    CHR - Extension: 1 Click Translator = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jgpocibfamiaabfcecbphfjepfgcffmg\7.5.3_0\
    CHR - Extension: Personal Trainer - Yoga = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jjigbeknhpeholihfbnpmofgfnobdllk\1.0_0\
    CHR - Extension: Autodesk Homestyler = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\kdmmkfaghgcicheaimnpffeeekheafkb\2.6_0\
    CHR - Extension: Until AM Web App = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\kodigjkcpaoeodlnmcnekemakpnmegnk\0.204_0\
    CHR - Extension: Goraca Strona : Przepisy Kulinarne ! = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\lcaiipkgocbpnmkjhdchccnbehnoojjb\4_0\
    CHR - Extension: ButtonBass Player Piano = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\lkmkonkgohgomnnkaclbiammkcjenfdi\2.1_0\
    CHR - Extension: Mapy Google = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\lneaknkopdijkpnocmklfnjbeapigfbh\5.2.7_0\
    CHR - Extension: Harmony = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mbbibdblnnlapclckbdennhlbcnkkgcn\6_0\
    CHR - Extension: Narz\u0119dzia j\u0119zykowe Google = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mclkkofklkfljcocdinagocijmpgbhab\3.1.13.0_0\
    CHR - Extension: FlashControl = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mfidmkgnfgnkihnjeklbekckimkipmoe\3.3.15_0\
    CHR - Extension: Sprawdzanie poczty Google = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mihcahmgecmbnbcchbopgniflfhgnkff\4.4.0_0\
    CHR - Extension: Quick Note = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mijlebbfndhelmdpmllgcfadlkankhok\1.6.0_0\
    CHR - Extension: Until AM for Chrome = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mjafmkicbmhcbapadecadciafbkecofl\0.6.10_0\
    CHR - Extension: Google Wallet = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda\0.0.5.0_0\
    CHR - Extension: 365Scores - Wyniki na ywo ,Wiadomoci sportowe & Powiadomienia = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmpppefjehmjbiplimkfjeamnohldmko\1.8.1_0\
    CHR - Extension: Hover Zoom = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nonjdcjchghhkdoolnlbekcfllmednbl\4.19_0\
    CHR - Extension: Scientific Calculator = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\npoipmeppdioagbkigdlnpmjphnolaog\1.0.2_0\
    CHR - Extension: Context Menu Search = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ocpcmghnefmdhljkoiapafejjohldoga\2.91_0\
    CHR - Extension: dotEPUB = C:\Users\Piotr\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\okpfiebkkmjcnodegbbbiellepfhoglm\1.0.3_0\

Usuwaj po jednym az trafisz na ten, ktory powoduje problem.
  • Poziom 11  
    wykonałem skrypt , usunąłem prawie wszystkie dodatki (oprocz do not track me i sprawdzenia poczty gmail , oraz adblock plus) , jak usune avasta to jaki program antywirusowy mam zainstalować , aha i po wykonaniu skryptu i usunieciudodatkow nie mam dzwieku w google chrome (i w Firefoxie też , przeistalowalem flash player , i nic nie pomogło , winamp działa)