Witam, mam taki, wydawało by się trywialny problem. Otóż nabyłem zasilacz z wyjściami bananowymi i chciałem dorobić do nich przewody. Kupiłem wtyki bananowe jak na foto, niestety poległem, bo przewód nie chce dać się przylutować do wtyku. Cyna się nie klei kompletnie. Przyznam, że pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Użyłem masy kalafoni, oczyściłem denaturatem, temperatura na 380 stopni już podkręcona a cyna do wtyku nie klei.
Jakieś pomysły? Nie chciałbym się ograniczać do owinięcia przewodu wokół gwintu wtyku, bo czasami pewno zdarzy mi się mocniej szarpnąć za niego.
Jakieś pomysły? Nie chciałbym się ograniczać do owinięcia przewodu wokół gwintu wtyku, bo czasami pewno zdarzy mi się mocniej szarpnąć za niego.