Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch KGV 2604/06. Gdzie znajdę schemat lodówko-zamrażarki?

21 Mar 2005 19:59 8188 13
  • Poziom 17  
    Witam.Panowie gdzie znajdę schemat tej lodówko-zamrażarki.
    Gdzie kupię czujnik temperatury parownika(najbliżej Rzeszów)
    Funkcji> szukaj< użyłem.Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    znajomy przyniósł płytkę od kgv 2604.stwierdziłe że tyrystor bt 139.600e jest walnięty.panowie czy wymiana tyrystora może usprawnic lodówkę. dodam tylko że objawy były ja opisane wyżej.ale znajomy "elektronik" amator jeżdził wkrętakiem po płytce i czsami udawało sie mu uruchomić lodówkę.jeśli znajomy swoim działaniem spowodował uszkodzenie bt139.to gdzie jest właściwe uszkodzenie. tyrystor wymieniłem. chciałbym mu pomuc na odległość,tzn załatwić częsci, potrzebuje oznaczeń tych czujników... na skorzystanie z serwisu go niestać a i odległość do serwisu o jego mniejśca zamieszkania ogromna.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Czujka parownika to zwykły termistor NTC 5.5k /25 Celsjusza.
    Jak będzie trochę inny to się nic nie stanie.
  • Poziom 11  
    Witam
    czy do lodówki KGV 3604 też będzie dobry?? Bo tam są parametry czujki 6,24-6,4 Ko przy 20 stopniach Celcjusza
  • Poziom 11  
    Mam pytanko bo własnie moja lodówka nie odpowiada. Jak sie podepnie na krótko to działa wiec jak sprawdzic czy to czujniki czy elekteronika ?? model Bosch KGV 3104 termistory mają ok 8 K omów jak zbadac co walniete ?
    w razie czego :) kontakt gg 1313108
  • Poziom 11  
    Dostałem termistor 4,7 kilo przy 20 stopniach . Proszę powiedziec czy taki może być czy mam szukać tego 5,5 K.
    Zaznaczam, że cena jego pyła śmiesznie niska bo 2 zł:D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    znalazłem jeszcze termistor 5 kilowy ale nie jest podana temperatura:(
    Może ma ktoś do sprzedania ten 5,5 kilowy???
  • Poziom 11  
    Może ktoś jeszcze mi podpowie, gdzie można go dostać ten termistor, lub jakiś inny czy się nada???
  • Poziom 21  
    Termistor inny niż 6.233 k przy 20*C (czujka parownika) nie będzie się nadawał. Numer części org. to 031733 (021547) i 159856 cena odpowiednio 62 i 90zł ale obie chodzą w większości KGV...Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    A czym się rózni ten czujnik za 60 zł??
    Można go u Pana zamówic??
  • Poziom 17  
    Bez prucia obudowy czujnik został wymieniony-lodóweczka pracuje do tej pory bez zarzutu.Dziękuję za przysłanie czujnika i pomoc kol.>zayzayer<Pozdrawiam.