Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża philips fw750c - tacka CD cały czas wyjeżdża

22 Mar 2005 19:07 1671 3
 • Poziom 10  
  Mam wieżę do naprawy, model jak w temacie. Nie czytała płyt CD, teraz czyta płyty ale taca CD nie chce się schować. Po naciśnieciu przycisku "Close" zamyka się a następnie wyjeżdża z powrotem, co ciekawsze po wyjechaniu odtwarza płyty CD. Niestety żadna rada z archiwum nie pomogła. Sprawdzony pasek, mechanika ustawiona chyba dobrze,elektronika przelutowana pod kątem zimnych lutów, switche nie są uszkodzone. Jest tylko jeden switch, który nie jest zwierany przez żadną mechanikę, nie wygląda na to żeby coś tam się ułamało ale nie wierzę też zeby był tam tak sobie, do niczego nie potrzebny. Czy ktoś już naprawiał ten konkretny model i mógłby mi powiedzieć od czego konkretnie zależy zamknięcie tacki?

  Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

  Kaska
 • Poziom 34  
  Jest zle ustawiona mechanika na 99% pytanie czy przed nie czytaniem płyt tacka pracowała dobrze
 • Poziom 10  
  Przed nieczytaniem pracowała poprawnie. Gdzie moge znaleźć jakieś wytyczne do ustawienia mechaniki? Nie będę ukrywać że mechanika była ustawiana na tzw. "czuja" :( Muszę ją koniecznie zrobić do czwartku rano.

  Pozdrawiam
  Kaska
 • Poziom 34  
  Wytyczne znajdziesz w serwisówce zobacz czy nie ma jej na elektrodzie spróbuj się pomęczyc sama na spokojnie i po mału a zrobisz to