Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Office 2007 - jak znaleźć klucz produktu

30 Lis 2013 13:08 42528 7
  • Poziom 11  
    witam,

mam laptopa Sony Vaio model PCG-3A1M (VGN-FZ31M) z systemem Windows Vista Home Premium OEMAct. Od roku 2006 nie był robiony format i system ledwo zipie..
    Aby komputer postawić na nogi, muszę przywrócić go do ustawień fabrycznych. W związku z tym wszelkie później zainstalowane programy zostaną usunięte.

Aby właściciel laptopa miał nadal legalną wersję Office'a muszę wydobyć jakoś klucz produktu. Na laptopie został poprawnie zainstalowany i AKTYWOWANY pakiet Microsoft Office 2007 w wersji dla użytkowników domowych. Klucz jest mi potrzebny do ściągnięcia płyty instalacyjnej ze strony Microsoftu.

Jakieś pomysły gdzie to może być?
  • Pomocny post
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Spróbuj użyć Win Key Finder.
  • Poziom 11  
    Dzięki za szybką odpowiedź. Ten program znam i mam małe zastrzeżenia co do niego. Mianowicie w przypadku znalezienia klucza systemu - program wyrzuca klucz przetworzony - PO aktywacji Windowsa, a nie klucz z naklejki. Kluczem pokazanym w programie nie aktywuję Windowsa. Boję się, że to samo będzie w przypadku klucza do Office'a, dlatego szukam innego rozwiązania niż Win Key Finder.

Edit:
    https://sites.google.com/site/cakirbey/softkeyrevealer -> daje taki sam rezultat jak Win Key Finder. Może ktoś jeszcze ma inny pomysł?
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Kiedyś miałem wersje Everest Ultimate Edition i on pokazywał wszystkie klucze wszystkich produktów w zakładce Licencje.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Powiem tak - mi softkeyrevealer pokazuje klucz taki jak na pudełku z Officem.
  • Poziom 42  
    Program everest\aida zakładka programy -> licencje wyświetla poprawnie.
    Zresztą widzę, że zostałem uprzedzony.
  • Poziom 11  
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Jeśli chodzi o Microsoft Office 2007 to powyższe programy do znajdowania kluczy pokazują prawidłowe klucze z pudełek/naklejek. Odnośnie Microsoft Windows - pokazują klucze po aktywacji więc nie można ich użyć do aktywacji Windowsa. Problem uważam za rozwiązany :)