Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym zdiagnozować Chrysler Grand Voyager 98r !!!!

24 Mar 2005 09:12 4758 4
  • Poziom 13  
    Mam pytanko może ktos mi pomorze bo próbowałem kilku programów i jedynie ODB TOOL cos tam pokazuje ale tylko kilka parametrów nawet skrzyni automatycznej nie moge zdiagnozowac ani innych podzespołów proszę o podpowiedź jakim interfrejsem i programem sie za to zabrac złacze jest ODB II ale patrzac na schemat jest tam wiecej pinów wykorzystanych niz w innych autkach aczkolwiek po lini K jest wszystko spiete ale za cholery nie moge sie do tego dobrać Pozdrawiam
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Użytkownik usunął konto  
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 13  
    Dzieki za szybka odpowiedz ale niestety Snap-on sie wylozyl trzeba mu wpisac VIN i w tym modelu i silniku nie moge wpisac 4 cyfry czyli R poprostu nie ma w programie widocznie brakuje mi klucza nr 13 bo o taki snap pytal wiec trza bedzie sie zaopatrzyc a co do diagnostyki skrzyn automatycznych jest jakis program wogóle ktory to zrobi po ODB II ?? oprócz Vag-Com'a Pozdr.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Powiem szczerze ze to nie piekarnia poprostu zaczołem sie bawic i chciałem zobaczyc co tam sie pokarze bo nabyłem takie autko i mam serwisówke jakbys potrzebował pełna no i wychodzi na to że skrzynia śmiga po odb z reszta elektroniki w tym autku wogóle na ten rok produkcji to elektronika jest naprawde na wielkim poziomie sam jestem w szoku a grzebanie w nim to czysto naukowa dla mnie sprawa lepiej spaprac swoje niż klienta a co do snapa to poprostu nie mam kartridza nr 13 i dlatego pewnie sie nie udało bo inne hamerykance lecialy u kolegi normalnie a moj sie upiera :) Pozdr gdyby potrzebna serwisówka to zastukaj na priwat i podaj maila