Witam, posiadam Asusa X71SL i mam problem z dźwiękiem. Mianowicie wszystko do pewnego momentu działało sprawnie, ostatnio zaczęły się moje problemy. Głośniki zaczęły charczeć podczas odtwarzania piosenki z youtube. Próbowałem przeinstalować sterowniki ale to nic nie pomaga a nawet jest gorzej. Ponieważ po reinstalacji głośniki charczały cały czas do momentu kiedy nie zmieniłem w ustawieniach jakości dźwięku na 16 bitów 44100Hz (jakość CD) i pod żadnymi innymi ustawieniami dźwięk nie jest czysty.
Na podłączonych słuchawkach charczy tak samo.
Nie umiem też sprawdzić nazwy karty dźwiękowej. Mam windowsa 7 64 bity. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Na podłączonych słuchawkach charczy tak samo.
Nie umiem też sprawdzić nazwy karty dźwiękowej. Mam windowsa 7 64 bity. Proszę o pomoc. Pozdrawiam