Witam!
Mam taki problem - przy podłączeniu tunera DVB-T w wersji pudełkowej (WIWA model HD90) do telewizora, wykrywa on wszystkie kanały darmowe TV naziemnej. W salonie mam również komputer, do którego dokupiłem tuner DVB-T na USB (NotOnlyTV qube). Instalacja prawidłowa, natomiast nie znajduje on ani jednego kanału (zarówno przez Windows Media Center jak i przez dołączone oprogramowanie). Samo wyszukiwanie ciągnie się w nieskończoność (1% na 40min). Tuner jest podłączony tym samym kablem antenowym co Tuner WIWA. Próbowałem na laptopie - to samo. Oddałem ten tuner i kupiłem jakiś inny na USB firmy Cabletech - problem ten sam na obu komputerach.
Co jest nie tak
Z góry dziękuję za pomoc
Mam taki problem - przy podłączeniu tunera DVB-T w wersji pudełkowej (WIWA model HD90) do telewizora, wykrywa on wszystkie kanały darmowe TV naziemnej. W salonie mam również komputer, do którego dokupiłem tuner DVB-T na USB (NotOnlyTV qube). Instalacja prawidłowa, natomiast nie znajduje on ani jednego kanału (zarówno przez Windows Media Center jak i przez dołączone oprogramowanie). Samo wyszukiwanie ciągnie się w nieskończoność (1% na 40min). Tuner jest podłączony tym samym kablem antenowym co Tuner WIWA. Próbowałem na laptopie - to samo. Oddałem ten tuner i kupiłem jakiś inny na USB firmy Cabletech - problem ten sam na obu komputerach.
Co jest nie tak
Z góry dziękuję za pomoc