Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

konsola Android 4.1.1 JXD s5110b - Konsola włącza się do napisu JXD i na tym kon

Fruitss 13 Lut 2014 00:17 2802 8
  • #1 13 Lut 2014 00:17
    Fruitss
    Uczeń

Urządzenie włącza się do napisu JXD, próbowałem wgrać firmware, ale nie mogę wejść w tryb recovery, debugowanie usb mam wyłączone

0 8
  • #2 23 Lut 2014 20:37
    enesas
    Poziom 1  

A wgrałeś cwm? W przypadku tej konsoli przenosisz jeden plik na pamięć i uruchamiasz z przyciśniętym power+vol - (albo jak nie - to +)Wgraj rom XSample 1.5 skelrom i konsola zadziała. Co robiłeś zanim ci się ten napis pojawił? Przerabiałeś coś w systemie?

0
  • #3 23 Lut 2014 20:53
    Fruitss
    Uczeń

Bawiłem się plikiem build.prop

Dodano po 11 [minuty]:

Nic nie wgrwałem, a komputer nie wykrywa konsoli. Na karcie sd mam firmware oryginalne, a jak wciskam power i (+) to jest czarny ekran a czasem robot androida

0
  • #4 01 Mar 2014 14:04
    Szymon640x480
    Poziom 15  

Jak jest robot Androida to pewnie robi sie Wipe. Jak namieszales w build.prop to wipe moze nie pomoc. Musisz wejsc w tryb Recovery zeby wgrac oprogramowanie calkowicie, od nowa. Sprobuj trzymac przycisk Menu i Power.

0
  • #5 01 Mar 2014 14:09
    Fruitss
    Uczeń

są tylko przyciski vol +, vol - i power w recovery nie da się wejść

0
  • #6 01 Mar 2014 22:58
    Szymon640x480
    Poziom 15  

Zdobadz jakis czytnik kart pamieci. Wypakuj archiwum z zalacznika i plik uImage_recovery wrzuc bezposrednio na karte SD z Twojej konsolki.

Gdy juz to zrobisz, uruchom konsole trzymajac Volume + oraz Power.

1
    Załączniki:
  • #7 15 Paź 2014 13:50
    manjan
    Poziom 2  

witam
    mam ten sam problem z jxd s7300. konsola odpala do napisu JXD i stoi. system nie chce się ponieść. przed wgraniem aktualizacji przynajmniej odpalał do ustawień fabrycznych.i w zasadzie zrobiłem wszystko o czym piszecie choć się mało znam na tym. ze strony producenta pobrałem odpowiednie pliki i są one chyba nieodpowiednie. do mojego modelu podany jest ten sam plik recovry co do s5110b.
    proszę o pomoc jak się da coś pomóc

1
  • #8 17 Paź 2014 03:26
    Szymon640x480
    Poziom 15  

manjan, czy recovery Ci się włącza?

0
  • #9 17 Paź 2014 11:37
    manjan
    Poziom 2  

po włączeniu przyciskiem "power" i po włączeniu kombinacją przycisków "power i volume+" włącza się tylko do napisu jxd i dalej nic się nie dzieję aż do rozładowania bateri. wtedy się już nic nie świeci. przed tymi problemami pokazywał że ma zatkaną całą pamięć wewnętrzną. nie chciał się wyłączać z systemu trzabło guzikiem a po włączeniu zawsze wrzacał do ustawien fabrycznych nie pamiętając tego co było przed wyłączeniem.

recovery się nie włącza/

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo