Witam. Chciałbym zapisywać wynik wykonywania programu konsolowego do pliku tekstowego.
Ogólnie, wiem jakich komend użyć. Problem w tym, że zawsze się wynik zapisuje po tym jak program się wykona. Czyli wynik się buforuje, program się wykonuje następnie cały log się zapisuje.
A ja chciałbym aby log zapisywał się "na żywo" bez buforowania tekstu (wyniku).
Ogólnie, wiem jakich komend użyć. Problem w tym, że zawsze się wynik zapisuje po tym jak program się wykona. Czyli wynik się buforuje, program się wykonuje następnie cały log się zapisuje.
A ja chciałbym aby log zapisywał się "na żywo" bez buforowania tekstu (wyniku).