Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wszystko do Nokii 7610 - gdzie znajde

flash15 04 Kwi 2005 11:18 711 5
  • #1 04 Kwi 2005 11:18
    flash15
    Poziom 11  

Witam!!
    Każdy chyba wie do czego będzie służył ten temat. Chciałbym, żeby tutaj znajdowały się jakiś fajne programiki, nakładki, gierki i różne inne ciekawostki związane z tym modelem Nokii. Chciałbym, żeby ktoś mi tu umieśćił programik do wejścia na wszystkie dyski do tego telefonu i do plików systemowych. Może ktoś go wcześniej kiedyś zamieścił w każdym razie ja nie widziałem w tematach które przedglądałem, a nie mam zbytnio czasu żeby wszystko przejżeć :(. Jak będziecie mięli coś ciekawego to dodajcie załącznik albo napiszcie na e-maila: flash15(malpa)wp.pl . Ja również jak coś bede miał ciekawego to tu umieszcze. Mam zreszta jakieś tematy do tego telefonu więc jakby co to na e-maila mi napiszcie to postaram sie to przesłać. Noi to chyba wszystko teraz tylko czekam na Was aż zobaczycie ten temat i razem go rozbudujemy.

Pozdro
    Kuba

0 5
  • MagBoss
  • #2 04 Kwi 2005 14:19
    puchbeary_1
    Poziom 20  

oj. obawiam sie że moderatorzy w niedługim czasie nakłonia kolege do zapoznania sie z regulaminem. jak kolega chce to zrobie mu streszczenie - "plikom już dziekujemy". niestety zamieszczanie tych jakże cennych i poszukiwanych elementów stało sie jakiś czas temu mocno nie porządane na elektrodzie i grozi nieprzyjemna rozmową.

0
  • #3 04 Kwi 2005 14:22
    Damiankca
    Poziom 26  

flash15 napisał:
    Witam!!
    Każdy chyba wie do czego będzie służył ten temat. Chciałbym, żeby tutaj znajdowały się jakiś fajne programiki, nakładki, gierki i różne inne ciekawostki związane z tym modelem Nokii. Chciałbym, żeby ktoś mi tu umieśćił programik do wejścia na wszystkie dyski do tego telefonu i do plików systemowych. Może ktoś go wcześniej kiedyś zamieścił w każdym razie ja nie widziałem w tematach które przedglądałem, a nie mam zbytnio czasu żeby wszystko przejżeć :(. Jak będziecie mięli coś ciekawego to dodajcie załącznik albo napiszcie na e-maila: flash15(malpa)wp.pl . Ja również jak coś bede miał ciekawego to tu umieszcze. Mam zreszta jakieś tematy do tego telefonu więc jakby co to na e-maila mi napiszcie to postaram się to przesłać. Noi to chyba wszystko teraz tylko czekam na Was aż zobaczycie ten temat i razem go rozbudujemy.

Pozdro
    Kuba

Od tego jest internet i klawisz szukaj, żeby można było sobie pogracać i pobawić się. A na prawdę danych do pobrania z sieci jest mnustwo.

0
  • #5 04 Kwi 2005 21:51
    flash15
    Poziom 11  

No dobra trudno o tym nie wiedziałem kiedyś byłem na elektrodzie pod innym nickiem (to było dawno) można było programiki wrzucać, a jak teraz nie można no to trudno. :((
    Pozdro
    Kuba

0
  • #6 06 Kwi 2005 00:22
    flash15
    Poziom 11  

flash15 napisał:
    No dobra trudno o tym nie wiedziałem kiedyś byłem na elektrodzie pod innym nickiem (to było dawno) można było programiki wrzucać, a jak teraz nie można no to trudno. :((. Ale jak możecie to jakieś ciekawostki z tym modelem nokii albo stronki przez Was sprawdzone z polifonia i innymi pierfółkami to chyba można wrzucać??
    Pozdro
    Kuba

0