Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wszystko do Nokii 7610 - gdzie znajde

flash15 04 Kwi 2005 11:18 711 5
 • #1 04 Kwi 2005 11:18
  flash15
  Poziom 11  

  Witam!!
  Każdy chyba wie do czego będzie służył ten temat. Chciałbym, żeby tutaj znajdowały się jakiś fajne programiki, nakładki, gierki i różne inne ciekawostki związane z tym modelem Nokii. Chciałbym, żeby ktoś mi tu umieśćił programik do wejścia na wszystkie dyski do tego telefonu i do plików systemowych. Może ktoś go wcześniej kiedyś zamieścił w każdym razie ja nie widziałem w tematach które przedglądałem, a nie mam zbytnio czasu żeby wszystko przejżeć :(. Jak będziecie mięli coś ciekawego to dodajcie załącznik albo napiszcie na e-maila: flash15(malpa)wp.pl . Ja również jak coś bede miał ciekawego to tu umieszcze. Mam zreszta jakieś tematy do tego telefonu więc jakby co to na e-maila mi napiszcie to postaram sie to przesłać. Noi to chyba wszystko teraz tylko czekam na Was aż zobaczycie ten temat i razem go rozbudujemy.

  Pozdro
  Kuba

  0 5
 • MagBoss
 • #2 04 Kwi 2005 14:19
  puchbeary_1
  Poziom 20  

  oj. obawiam sie że moderatorzy w niedługim czasie nakłonia kolege do zapoznania sie z regulaminem. jak kolega chce to zrobie mu streszczenie - "plikom już dziekujemy". niestety zamieszczanie tych jakże cennych i poszukiwanych elementów stało sie jakiś czas temu mocno nie porządane na elektrodzie i grozi nieprzyjemna rozmową.

  0
 • #3 04 Kwi 2005 14:22
  Damiankca
  Poziom 26  

  flash15 napisał:
  Witam!!
  Każdy chyba wie do czego będzie służył ten temat. Chciałbym, żeby tutaj znajdowały się jakiś fajne programiki, nakładki, gierki i różne inne ciekawostki związane z tym modelem Nokii. Chciałbym, żeby ktoś mi tu umieśćił programik do wejścia na wszystkie dyski do tego telefonu i do plików systemowych. Może ktoś go wcześniej kiedyś zamieścił w każdym razie ja nie widziałem w tematach które przedglądałem, a nie mam zbytnio czasu żeby wszystko przejżeć :(. Jak będziecie mięli coś ciekawego to dodajcie załącznik albo napiszcie na e-maila: flash15(malpa)wp.pl . Ja również jak coś bede miał ciekawego to tu umieszcze. Mam zreszta jakieś tematy do tego telefonu więc jakby co to na e-maila mi napiszcie to postaram się to przesłać. Noi to chyba wszystko teraz tylko czekam na Was aż zobaczycie ten temat i razem go rozbudujemy.

  Pozdro
  Kuba


  Od tego jest internet i klawisz szukaj, żeby można było sobie pogracać i pobawić się. A na prawdę danych do pobrania z sieci jest mnustwo.

  0
 • #5 04 Kwi 2005 21:51
  flash15
  Poziom 11  

  No dobra trudno o tym nie wiedziałem kiedyś byłem na elektrodzie pod innym nickiem (to było dawno) można było programiki wrzucać, a jak teraz nie można no to trudno. :((
  Pozdro
  Kuba

  0
 • #6 06 Kwi 2005 00:22
  flash15
  Poziom 11  

  flash15 napisał:
  No dobra trudno o tym nie wiedziałem kiedyś byłem na elektrodzie pod innym nickiem (to było dawno) można było programiki wrzucać, a jak teraz nie można no to trudno. :((. Ale jak możecie to jakieś ciekawostki z tym modelem nokii albo stronki przez Was sprawdzone z polifonia i innymi pierfółkami to chyba można wrzucać??
  Pozdro
  Kuba

  0