Witam serdecznie
Mam problem z dźwiękiem w telewizorze firmy SAMSUNG, model CK5012T. Telewizor miał już wymieniane wszystkie elektrolity, bo miał kłopoty z włączaniem. Po wymianie elektrolitów telewizor włącza się bez problemu, ale doskwiera mu problem dźwiękowy. Telewizor ma prawie niesłyszalny dźwięk i dopiero po dotarciu do 3/4 skali jest on ledwo słyszalny. Dźwięk jest nieczysty i przy maksymalnym zgłoszeniu jest strasznie na większości kanałów szeleszczący.
I tutaj mam do tego forum prośbę. Czy jest ktoś, kto byłby mi w stanie pomóc podjąć odpowiednie kroki naprawy lub podać w prosty sposób podpowiedź, jakie elementy muszę wymienić, żeby wszystko wróciło do normy? Z góry serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
PS: sprawdzałem też, jakiej jakości jest dźwięk wychodzący z TV po niskiej częstotliwości i jest dokładnie tak samo słyszalny jak z głośnika.
tia
Mam problem z dźwiękiem w telewizorze firmy SAMSUNG, model CK5012T. Telewizor miał już wymieniane wszystkie elektrolity, bo miał kłopoty z włączaniem. Po wymianie elektrolitów telewizor włącza się bez problemu, ale doskwiera mu problem dźwiękowy. Telewizor ma prawie niesłyszalny dźwięk i dopiero po dotarciu do 3/4 skali jest on ledwo słyszalny. Dźwięk jest nieczysty i przy maksymalnym zgłoszeniu jest strasznie na większości kanałów szeleszczący.
I tutaj mam do tego forum prośbę. Czy jest ktoś, kto byłby mi w stanie pomóc podjąć odpowiednie kroki naprawy lub podać w prosty sposób podpowiedź, jakie elementy muszę wymienić, żeby wszystko wróciło do normy? Z góry serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
PS: sprawdzałem też, jakiej jakości jest dźwięk wychodzący z TV po niskiej częstotliwości i jest dokładnie tak samo słyszalny jak z głośnika.
tia