Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lark FreeMe 70.3 - Lark FreeMe 70.3 problem z oprogramowaniem

Pat130196 30 Mar 2014 03:02 2052 1
    Pat130196
    Level 9  
    Witam.Mam problem z moim larkiem siadło mu chyba oprogramowanie. Zaczęło się od tego że po włączeniu był napis android i po chwili pojawiały się pasy na ekranie i tyle i tak zostawało komputer znajdował dwa puste dyski.Zainstalowałem oprogramowanie przez fwdn niestety nie wiele pomogło teraz żeby cokolwiek się pokazało muszę trzymać cały czas przycisk włączania inaczej od razu wszystko gaśnie i włącza się dziwnie najpierw pokazuje się bateria z napisem charging a poźniej logo android.Jak nacisnę włącznik i przycisk menu tak jakbym chciał wejść w recorvery menu to nie pokazuje się bateria tylko od razu logo android niestety nic dalej się nie dzieje.Instalowałem kilka oprogramowań jakich znalazłem niestety jest tak samo albo się pojawiają paski albo tylko logo android.Na podłączonej ładowarce nie chce wystartować dopiero po wciśnięciu przycisku reset odpala tak samo z tą różnicą że jak puszcze przycisk włączenia to logo android zostaje i pojawiają się pasy i za chwile się robi cały ekran w paskach tak jakby się zawiesił.Czy wie ktoś co może być przyczyną i jak to ewentualnie zrobić? Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam.
    didmoto
    Level 1  
    Witam, przepraszam za odkop. Mam dokładnie ten sam problem, po wgraniu romu przez FWDN, Lark nie reaguje, gdy trzymam Power, wyświetla się napis "android", po puszczeniu wszystko znika. Jak rozwiązać ten problem??
    Pozdrawiam