Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wprowadzic kod do radia od sanochodu CHRYSLER

AWJR1951 10 Apr 2005 00:00 11844 11
    AWJR1951
    Level 20  
    Kod znam radio po wlaczeniu wyswietla WAIT--2h r za pare sek tylko
    WAIT itak czekam i nic sie nie dzieje ciekawego nie znam procedurki w tym radiu prosba .Pozdrawiam
    SlaweK
    Level 43  
    Radio wyrażnie napisało żeby czekać 2 hours i nie zapomnij o zapłonie.

SławeK
    AWJR1951
    Level 20  
    Slawku problem radio mam kolegi jest mozliwosc sprawdzic na zasilaczu
    podlaczone bylo cala noc w tej chwili jest aktywne jeszcze jedno jak wprowaczic cyfre -8-klawiatura jest tylko do- 6- czekam i Pozdrawiam
    SlaweK
    Level 43  
    Chyba masz zły kod ale nie znam dokładnie ani modelu radia ani tych radii na pamięć.

SławeK
    wladek83
    Level 32  
    Hmmm... A czy nie chodzi może o kilkukrotne naciskanie klawiszy do momentu pojawienia się właściwej cyfry ? ... Tak jak w każdym innym radiu .

Pzdr.
    SlaweK
    Level 43  
    Niewykluczone ale nadal nie znamy modelu radia o które pyta kolega.

SławeK
    AWJR1951
    Level 20  
    Podaje co przypomina mi model tak dokonca niewiem gdzie wydrukowali ten nieszczesny model mam naklejke (D.M.25/6/85-27/8/87) jeszcze SUPPLIER 17719 dalej P4704345-F
    Co to jest DATE CODE --85 kolega twierdzi ze to kod wlasnie wklepywalismy ten kod ale nie do konca braklo nam cyfry 8 i na tym sia urwalo. Podam procek ALPINE 51T65123W02 pamiec to 24C00 Pozdrawiam
    SlaweK
    Level 43  
    Jestem pewien że Twoj kod do data produkcji. -- tydzień 85 roku. Niestety ale kod jest w tej małej pamiątce. Model radia to P4704345-F

A nie można było tak napisać od razu ? ;)

SławeK
    AWJR1951
    Level 20  
    Slawku mam klopoty pamiatki nie moge odczytac moze ja uszkodzilem prubowalem pamiec inna to czyta X24c00 po zczytaniu mam napis Missing Acknowledge from the dewice (-12) uzywam prog.Pony 2000 z pogramatorem jest wszystko ok.
    Pozdrawiam
    SlaweK
    Level 43  
    Cóż, urok dzadprogów i niekiedy małych tajemnic takich pamiątek. 24C00 bardzo się różnia między sobę u różnych producentów. Jedne są widziane na I2C jako układ, fragment strony pamięci a inne mają każdą komórkę jako układ na szynie.

SławeK
    AWJR1951
    Level 20  
    Dzieki Slawkowi radio stalo ukonczone zastapilem pamiec za 24C00 dalem 24C02 odpowiedni wklad obliczenie i jest ok.Pozdrawiam
    dorkapo
    Level 11  
    witam mam pytania tez dostalem chyba to samo radyjko Supplier - 17719A gosciu kupil przez salon uzywane i podali mu kod (niby od poprzedniego wlasciciela auta) w ktorym jest cyfra 8 a z panelu da sie wprowadzic najwyzej 5 czy 6 juz nie pamietam i z tego co przeczytalem to znaczy ze on jest nie prawidlowy tak? i drugie pytanie mozna wiedziec w jakich komorkach znajduje sie kod po zczytaniu 24c00 bo chyba mi to pozostało pozdrawiam