logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bizhub c253 - Jak zainstalować język polski? Szukam instrukcji i pliku językowego

slawkoj1989 24 Kwi 2014 09:21 3174 4
REKLAMA
  • #1 13537738
    slawkoj1989
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, wszystkich forumowiczów , poszukuję instrukcji oraz pliku z j. polskim do maszyny bizhup c253. Jeżeli chodzi o tą maszynę nigdy nie wgrywałem j. polskiego proszę o pomoc. Jeżeli ktoś potrzebuje firmware do maszyn z serii kyocera chętnie pomogę .
  • REKLAMA
  • #2 13540834
    FollowTheSmoke
    Poziom 11  
    Posty: 26
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    Język wgrywasz do maszyny za pomocą karty CF i programu Firmware Imaging Toolkit 2006,
    ja używam takich kart: http://image.ceneo.pl/data/products/4866/f-kingston-compactflash-128mb-cf-128mb.jpg

    Polską instrukcję możesz znaleźć tutaj:
    http://download6.konicaminolta.eu/konmin/public/

    Wybierasz Bizhub C253, Documentation i Polish.

    Co do softu - jest dość duży (około 100 mb), jeżeli uda mi się go tutaj dołączyć, to dołączę.
  • REKLAMA
  • #3 14104570
    gapcio66
    Poziom 10  
    Posty: 64
    Ocena: 1
    Witam serdecznie
    Pilnie poszukuję Firmware Toolkit 2006, usunąłem przez przypadek a teraz nigdzie nie mogę znaleźć. Są linki ale nie działają.
    Pilnie proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    G.
  • REKLAMA
  • #4 14105024
    MINOLTA
    Poziom 26  
    Posty: 662
    Pomógł: 107
    Ocena: 133
    Proszę bardzo
    Program do nagrywania firmware na kartę
    FirmwareImagingToolkit

    Pozdrawiam
    Załączniki:
    • FirmwareImagingToolkit2006Ver2_5_5EN.zip (2.72 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 16356780
    willon
    Poziom 1  
    Posty: 1
    MINOLTA napisał:
    Proszę bardzo
    Program do nagrywania firmware na kartę
    FirmwareImagingToolkit

    Pozdrawiam


    Thank you very very very much!
REKLAMA