Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAKI TABLET KUPIĆ DO 1200 ZŁ

24 Kwi 2014 10:02 2271 12
  • Poziom 12  
    Witam,

Chcę kupic tablet dla 11 letniej córki .

Kompletnie nie znam się na tym sprzęcie.
    1.Jaki system wybrać?
    2.Jakiej firmy ?

Tablet będzie używany do gier i internetu .Często zabierany w podróże.

Proszę o pomoc w wyborze znawców tematu.
    Dziękuję
  • Poziom 34  
    Zwróć uwagę na obecność modemu 3G, jeśli będzie zabierany w podróże. Szukaj np Galaxy Tab, aczkolwiek ja ostatnio pracowałem na Plug Impact i jest całkiem fajny.
  • Poziom 12  
    Dobrze ale czy w sieci domowej też odpalę internet przez wi-fi?
    Jaki system wybrać ?
    Chodzi głównie o dużo gier darmowych a także chodzenie po internecie i ogladanie filmów na ipla czy tvn player. Dobrze aby odbierał dużo formatów divx. Wtyczka flash czy wszstkie tablety mogą ją posiadać.

Przeglądam internet i takie modele zauważyłem:

1.Lenovo IdeaTab S6000 16GB 3G

2.Lenovo IdeaPad Yoga Tablet 8 B6000 3G

3.Dell Venue 8 32GB 3G

Powyżej 1200 zł.

1.Sony Xperia Tablet Z SGP321E3 16GB LTE

2.Apple iPad new 32GB 4G

3.Samsung Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G GT-P5200

Czy jest coś wyrózniającego te tablety oprócz ceny??
  • Poziom 12  
    Osobiście polecam lenovo s6000, dobra bateria wydajnosc tez dobra. Posiada modul 3g i jest latwy w obsludze. Sam uzywam tego tabeta bo polecili mi ludzie z tego forum. Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Poczytałem sobie trochę o tym Lenovo IdeaTab S6000 16GB 3G i ludzie piszą o kiepskim materiale z jakiego jest zrobiony:
    -Plastiki są bardzo miekkie i potrafią się wyginac co może powodować uszkodzenie ekranu.
    -Wadliwe złącza hdmi.
    -błyszczący ekran i trudny w czyszczeniu kiedy zostawiamy odciski palców.
    -potrafi się dośc mocno grzać.
    -podczas przełącznie aplikacji ppotrafi dośc mocno zamulić.

Czekam dalej na kolejne propozycję.
  • Poziom 12  
    Ja nic takiego nie zauwazylem, ja osobiście nosze w etui ale grzac to się grzeje każde urządzenie. Nie miałem problemu z niczym wszystko działa bez problemu a z ta obudowa to może nie jest zbudowana z super materiałów ale inne tabletu tez nie SA jakieś super. Tablet jest wydajny Ja nie mam lagow, odpaliłem na tym tablecie mocno zaawansowane gry. Obraz to prawda palcuje się ale to jest choroba dotykowych urządzeń.
  • Poziom 12  
    Byłem dzisiaj w sklepie jednej ze znanych sieci .Zapytałem pana z obsługi o Lenovo IdeaTab S6000 16GB 3G .Oczywiście jak to bywa to czego szukasz właśnie się skończyło.Pan powiedział że właśnie został sprzedany ostatni i odradzał by mi ten model ze względu na bardzo awaryjną matrycę i bardzo dużo zwrotów i problemów z serwisem.Zaproponował mi tablet Samsung Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G GT-P5200 .Oczywiście jest on w tym sklepie droższy od Lenovo o prawie 600zł .Mam pytanie czy naprawdę matryce w Lenovo są takie awaryjne i czy ten serwis jest taki straszny??? Czy może pan chciał mnie naciągnąc na Samsunga???
  • Poziom 12  
    Mowie ja nie mam problemów z lenovo, matryca jest świetna. Powiem Tobie że jak się szanuje to będzie wiecznie bez awaryjne. Mi polecili na tym forum właśnie lenovo i jestem zadowolony. Nie opłaca się kupywac Samsung juz lepiej dołożyć do tabletu xperii.

Dodano po 37 [sekundy]:

Jeszcze dodaj ze można recenzje lenovo na YouTube obejrzeć.
  • Poziom 8  
    Witam! Ja też mam Lenovo S6000, jestem zadowolony, nic się w nim nie psuje. Pewnie jak piszesz, sprzedawca chciał więcej zarobić, taka w końcu jego misja.
  • Poziom 12  
    Popatrz na KM1064G quad core 2 gb ram super matryca.
  • Poziom 12  
    Witam,
    Zakupiłem Lenovo IdeaTab S6000 16GB 3G i jestem zadowolony dziękuję wszystkim za pomoc.
    Temat można zamknąć.