da sie do niego wrzucic jakis soft umozliwiajacy odbior cyfry+ ??
/jestem w tym temacie kompletnie zielony.../
jak cos zle napisalem to prosze o sprostowanie
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
/jestem w tym temacie kompletnie zielony.../
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]