Witam wszystkich
Trafił do mnie amplituner Onkyo TX-8050 , po upgrade firmware brak dźwięku na głośnikach.
Niestety w tej chwili nie można wgrać ponownie firmware ponieważ w menu setup nie ma możliwości przełączenia na pozycje 6 "Firmware Upgrade" .
Można przełączyć sekwencyjnie do pozycji 4 i wraca znów na poz. 1 .
Szukam informacji na temat w jaki sposób wgrać nowe firmware.
Dodaje że reset nie pomaga.
poz,
Trafił do mnie amplituner Onkyo TX-8050 , po upgrade firmware brak dźwięku na głośnikach.
Niestety w tej chwili nie można wgrać ponownie firmware ponieważ w menu setup nie ma możliwości przełączenia na pozycje 6 "Firmware Upgrade" .
Można przełączyć sekwencyjnie do pozycji 4 i wraca znów na poz. 1 .
Szukam informacji na temat w jaki sposób wgrać nowe firmware.
Dodaje że reset nie pomaga.
poz,