Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lark freeme 70.55 - Reset - zacina się na napisie ANDROID

TPS_TOP 02 May 2014 22:37 12663 8
    TPS_TOP
    Level 9  
    Witam, Potrzebuje pomocy w jaki sposób mam uruchomić mój tablet lark freeme 70.55, gdyż zacioł się na napisie ANDROID i nie chce się włączyć dalej. Próbowałem sposobu z innego forum : to wygląda tak:
    1. Naciskamy przyciski VOLUME (-) i POWER.
    2. Po ukazaniu się logo OVERMAX na ekranie urządzenia proszę puścić klawisz POWER nadal trzymając przycisk VOLUME (-) do pojawienia się ludzika Android ze znakiem wykrzyknika.
    3. Następnie należy przycisnąć VOLUME (-) aż do momentu znalezienia się na wyborze funkcji WIPE PARTITION/FACTORY FORMAT.
    4. Akceptujemy VOLUME (+), VOLUME (-) zaznaczamy YES i akceptujemy VOLUME (+)
    5. Po zakończeniu formatu akceptujemy VOLUME (+) REBOOT SYSTEM NOW.

Ale niestety po tych czynnościach mój tablet nadal zatrzymuje się na napisie ANDROID i nie przechodzi dalej.
    Proszę o jakieś instrukcje co do resetu lub naprawy tablet-a
    mirekf256
    Level 2  
    Witam. Po resecie też Lark 70.55 nie działa.
    Jeżeli ktoś może mi przesłać kopie systemu czyli to co jest na stałym dysku Larka koło 400MB
    będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam. Mirek
    TPS_TOP
    Level 9  
    wysłałem tablet do napawy i przysłeli mi naprawiony, a w opise usterki napisali "flash upgrade"
    mirekf256
    Level 2  
    Witam.
    Ja się nie poddałem i naprawiłem sam tableta.
    Wgrałem nowe pliki po kolei AKP z netu i wszystko po 24 godzinach pracy działa.
    Pozdrawiam Mirek.
    staspolo
    Level 12  
    kombinuję "stockowy" rom do larka 70.55, ale brakuje mi oryginalnego lark-owskiego jądra.

Aktualnie zmontowałem działający rom na jąderku z overmaxa, ale mam problem z kamerą oraz z gps-em, niestety nie wiem czy to uszkodzenia sprzętowe czy programowe dlatego mam prośbę do kolegów powyżej:

Czy mógłby któryś z was udostępnić plik boot.img, zmontuje stocka i osadzę w necie dla potomnych.
    yarkooo
    Level 11  
    chciałem zapytać jak tam się udało uruchamianie nowego romu?
    U mnie jedynie dał się FWDN wgrać rom od overmaxa wersja - OV_DUALDRIVE_J_do_R_Soft przy innych wersjach poległem. Też nie działa mi kamerka w aparacie i na skypie wyskakuje że aplikacja została zamknięta i oo.. więc to raczej wina nie Twojego sprzętu tylko softu.
    co do gps-u to na szczęście na tym romie działa. Może udało się komuś wyszukać coś bardziej odpowiedniego do tego tabletu bo oryginału to chyba nikt nie ma ani w sieci brak ;( serwis też milczy jak zaklęty nie odpisuje na maile..z prośbą o soft, a nie chcę wysyłać 2 raz tableta na gwarancji bo szkoda mi czasu. odeślą za pare tygodni a za 2 tyg. potrzebna mi sprawna nawigację. No i skype z kamerką też by się przydał podczas wyjazdu.
    Mam taki plik boot.img ale nie wiem czy się nadaje - od DualDrive T
    yarkooo
    Level 11  
    dzięki za rom już go zassałem tylko jak go wgrać bo coś mi nie bardzo wychodzi
    :( uaktualnieniem systemu z update.zip zaczyna wgrywać i wyskakuje błąd :
    assert failed : !less_than_int(1361508368, getprop)"ro.build.date.utc"))
    E:error in /sdcard/update.zip
    (ststus 7)

i d....pa
    nigdy wiecej Larka ... żeby nawet systemu nie udostepnili ..
    daniel500
    Level 2  
    Mam dziewiczego Larka FreeMe 70.55 GPS DVB-T i chetnie zrobie kopie systemu.
    Podajcie tylko jak to zrobic...

Dokladnie: Android 4.0.4 z wersja jadra 3.0.8

p.s. oczywiscie nie chodzi mi o kopie moich danych tylko o mozliwosc przyszlosciowego podniesienia sprzetu z klopotow jak wyzej.
    p.s. 2 jasne jest tez, ze udostepnie plik tutaj.