Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark freeme 70.55 - Reset - zacina się na napisie ANDROID

TPS_TOP 02 Maj 2014 22:37 11322 8
  • #1 02 Maj 2014 22:37
    TPS_TOP
    Poziom 6  

Witam, Potrzebuje pomocy w jaki sposób mam uruchomić mój tablet lark freeme 70.55, gdyż zacioł się na napisie ANDROID i nie chce się włączyć dalej. Próbowałem sposobu z innego forum : to wygląda tak:
    1. Naciskamy przyciski VOLUME (-) i POWER.
    2. Po ukazaniu się logo OVERMAX na ekranie urządzenia proszę puścić klawisz POWER nadal trzymając przycisk VOLUME (-) do pojawienia się ludzika Android ze znakiem wykrzyknika.
    3. Następnie należy przycisnąć VOLUME (-) aż do momentu znalezienia się na wyborze funkcji WIPE PARTITION/FACTORY FORMAT.
    4. Akceptujemy VOLUME (+), VOLUME (-) zaznaczamy YES i akceptujemy VOLUME (+)
    5. Po zakończeniu formatu akceptujemy VOLUME (+) REBOOT SYSTEM NOW.

Ale niestety po tych czynnościach mój tablet nadal zatrzymuje się na napisie ANDROID i nie przechodzi dalej.
    Proszę o jakieś instrukcje co do resetu lub naprawy tablet-a

0 8
  • #2 09 Maj 2014 14:43
    mirekf256
    Poziom 2  

Witam. Po resecie też Lark 70.55 nie działa.
    Jeżeli ktoś może mi przesłać kopie systemu czyli to co jest na stałym dysku Larka koło 400MB
    będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam. Mirek

0
  • #3 01 Cze 2014 11:37
    TPS_TOP
    Poziom 6  

wysłałem tablet do napawy i przysłeli mi naprawiony, a w opise usterki napisali "flash upgrade"

0
  • #4 01 Cze 2014 12:43
    mirekf256
    Poziom 2  

Witam.
    Ja się nie poddałem i naprawiłem sam tableta.
    Wgrałem nowe pliki po kolei AKP z netu i wszystko po 24 godzinach pracy działa.
    Pozdrawiam Mirek.

1
  • #5 25 Cze 2014 19:09
    staspolo
    Poziom 11  

kombinuję "stockowy" rom do larka 70.55, ale brakuje mi oryginalnego lark-owskiego jądra.

Aktualnie zmontowałem działający rom na jąderku z overmaxa, ale mam problem z kamerą oraz z gps-em, niestety nie wiem czy to uszkodzenia sprzętowe czy programowe dlatego mam prośbę do kolegów powyżej:

Czy mógłby któryś z was udostępnić plik boot.img, zmontuje stocka i osadzę w necie dla potomnych.

0
  • #6 05 Lip 2014 00:04
    yarkooo
    Poziom 10  

chciałem zapytać jak tam się udało uruchamianie nowego romu?
    U mnie jedynie dał się FWDN wgrać rom od overmaxa wersja - OV_DUALDRIVE_J_do_R_Soft przy innych wersjach poległem. Też nie działa mi kamerka w aparacie i na skypie wyskakuje że aplikacja została zamknięta i oo.. więc to raczej wina nie Twojego sprzętu tylko softu.
    co do gps-u to na szczęście na tym romie działa. Może udało się komuś wyszukać coś bardziej odpowiedniego do tego tabletu bo oryginału to chyba nikt nie ma ani w sieci brak ;( serwis też milczy jak zaklęty nie odpisuje na maile..z prośbą o soft, a nie chcę wysyłać 2 raz tableta na gwarancji bo szkoda mi czasu. odeślą za pare tygodni a za 2 tyg. potrzebna mi sprawna nawigację. No i skype z kamerką też by się przydał podczas wyjazdu.
    Mam taki plik boot.img ale nie wiem czy się nadaje - od DualDrive T

-1
  • #8 06 Lip 2014 22:05
    yarkooo
    Poziom 10  

dzięki za rom już go zassałem tylko jak go wgrać bo coś mi nie bardzo wychodzi
    :( uaktualnieniem systemu z update.zip zaczyna wgrywać i wyskakuje błąd :
    assert failed : !less_than_int(1361508368, getprop)"ro.build.date.utc"))
    E:error in /sdcard/update.zip
    (ststus 7)

i d....pa
    nigdy wiecej Larka ... żeby nawet systemu nie udostepnili ..

1
  • #9 13 Maj 2015 11:52
    daniel500
    Poziom 2  

Mam dziewiczego Larka FreeMe 70.55 GPS DVB-T i chetnie zrobie kopie systemu.
    Podajcie tylko jak to zrobic...

Dokladnie: Android 4.0.4 z wersja jadra 3.0.8

p.s. oczywiscie nie chodzi mi o kopie moich danych tylko o mozliwosc przyszlosciowego podniesienia sprzetu z klopotow jak wyzej.
    p.s. 2 jasne jest tez, ze udostepnie plik tutaj.

2