logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens eq7 jak wyczyscic jednostkę zaparzającą?

agatas189 07 Maj 2014 09:49 7119 1
REKLAMA
  • #1 13577602
    agatas189
    Poziom 9  
    Posty: 6
    Ocena: 16
    Witam serdecznie.
    Mam super ekspres do kawy Siemens eq7-ale tez związany z tym mały problem.
    Dzisiaj rano chciałam zrobić sobie kawę i wyświetliła mi się informacja - WYCZYŚĆ JEDNOSTKĘ ZAPARZAJĄCĄ.
    Nie wiem jak to zrobić, ponieważ instrukcję obsługi już dawno zniszczyły moje dzieciątka?
    Proszę o pomoc.
    Z góry dziękuję.
    Aga
  • REKLAMA
  • #2 15200928
    djdanekpolo
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 5
    Hej, mozesz zlecic serwis

    Dodano po 11 [minuty]:

    ale najlepiej wyjac blok zaparzajacy i splukac woda, nastepnie usunac drobinki kawy, koniecznie posmarowac uszczelki smarem
REKLAMA