Witam serdecznie.
Mam super ekspres do kawy Siemens eq7-ale tez związany z tym mały problem.
Dzisiaj rano chciałam zrobić sobie kawę i wyświetliła mi się informacja - WYCZYŚĆ JEDNOSTKĘ ZAPARZAJĄCĄ.
Nie wiem jak to zrobić, ponieważ instrukcję obsługi już dawno zniszczyły moje dzieciątka?
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Aga
Mam super ekspres do kawy Siemens eq7-ale tez związany z tym mały problem.
Dzisiaj rano chciałam zrobić sobie kawę i wyświetliła mi się informacja - WYCZYŚĆ JEDNOSTKĘ ZAPARZAJĄCĄ.
Nie wiem jak to zrobić, ponieważ instrukcję obsługi już dawno zniszczyły moje dzieciątka?
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Aga