logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Sprzedam] Trochę sprzetu DJ/światło

martines_black 08 Maj 2014 15:38 963 0
REKLAMA
  • #1 13581928
    martines_black
    Poziom 11  
    Posty: 33
    Troszkę się pozbywam:
    Dwie głowy ADJ SPOT250 w case: 1400zł - używane z zapasowymi żarówkami
    Eurolite H2O led 10W - nowe w opakowaniu zastępczym - 130 zł
    Stroboskop Stairville 1500W DMX - używany ale palnik jak nówka - 100zł
    Konsolka hercules dj control mp3 e2 - jak nowa bez pudełka - 180zł - SPRZEDANY
    zdjęcia poniżej [Sprzedam] Trochę sprzetu DJ/światło [Sprzedam] Trochę sprzetu DJ/światło [Sprzedam] Trochę sprzetu DJ/światło [Sprzedam] Trochę sprzetu DJ/światło [Sprzedam] Trochę sprzetu DJ/światło

    odbiór osobisty w Warszawie (możliwy dowóz gratis) lub wysyłki kurierem
    telefon dla prostszego kontaktu 517 093 966
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
REKLAMA