#1 1412135 17 Kwi 2005 00:49 sumi sumi Poziom 17 Posty: 289 Pomógł: 4 Ocena: 8 Autor tematu Post #1 1412135 17 Kwi 2005 00:49 potrzebuje tryb serwisowy do TV jak w temacie. dzieki Zdania zaczynamy z dużej litery! (am)
#2 1412243 17 Kwi 2005 03:11 ul1002 ul1002 Konto firmowe Poziom 35 Posty: 2618 Pomógł: 303 Ocena: 137 Pomocny post? (0) Post #2 1412243 17 Kwi 2005 03:11 Zeszyt trybów serwisowych Jupitel nr. 17 powinien pomóc. Konto firmowe: Almar Serwis Roland Piszczelok Gliwicka, Rybnik, 44-200 | Tel.: 506XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: www.almar-serwwis.pl Mam na sprzedaż: 18.09.2006 W-1-250K 407GA 18.09.2006 W-1-50K 420GA 18.09.2006 100R 18.09.2006 79PR100
#3 1413112 17 Kwi 2005 14:15 GKVIDEO GKVIDEO VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 743 Pomógł: 62 Ocena: 34 Pomocny post? (0) Post #3 1413112 17 Kwi 2005 14:15 Witam masz na PW , pozdrawiam G&KVIDEO