Więc tak mam od kumpla Satke Amstrad srx 300 w której jest spalona przetwornica czarno na kawałku płytki wymieniłem wszystkie kondensatory i układ scalony i nic 0 reakcji może ma ktoś uszkodzony niepotrzebny taki tuner w którym dobra jest przetwornica NAPRAWA sie nie opłaca 30 zł na giełdzie a za 25 mam nową satke na ALLEGRO ????