witam
mam takiego laptopa z winXP home
od pewnego czasu swieci mi się ma obudowie znaczek kłódki-1
(są jeszcze kłódki-A i S)
co to oznacza i jak to wyłączyć ?...
mam takiego laptopa z winXP home
od pewnego czasu swieci mi się ma obudowie znaczek kłódki-1
(są jeszcze kłódki-A i S)
co to oznacza i jak to wyłączyć ?...