Witam wszystkich od środy posiadam smartfon jak w temacie. No i mam pytanie odnośnie systemu w tym telefonie (Android 4.2). Dlaczego jeżeli pojawiają się aktualizacje, np. Google+, mapy to jeżeli chce je odinstalować (naciskam odinstaluj aktualizacje) to cała aplikacja się usuwa z telefonu i trzeba tę aplikację instalować na nowo. W poprzednim moim telefonie tego nie było (LG L5 II) naciskałem odinstaluj aktualizacje i aplikacja wracała do starszej wersji a aplikacja w telefonie zostawała. I tu moje pytanie czy to normalne i jeżeli nie to co z tym zrobić bo szkoda mi pamięci w telefonie na niepotrzebne aktualizacje.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam