Witam mam kilka problemów z nowym komputerem:
1. Po dłuższym działaniu komputera znika włącznik bluetooth w ustawieniach komputera (karta "bezprzewodowe"). Co ciekawe - w menedżerze urządzeń wszystko jest ok, wykrywa kartę bluetooth. Ale najciekawsze jest to, że w tym czasie bez problemu mogę przesłać plik z komputera do telefonu, oraz połączyć się z telefonem przez DUN. Wszystkie telefony bez problemu odnajdują mój komputer. Niestety kiedy znika "włącznik" bluetooth, to nie mogę nic przesłać z telefonu na komputer (ale odwrotnie już tak)
2. Proces NVTray ma wyciek pamięci i potrafi zżerać ponad 1 GB RAMu. Jak to dziadostwo wywalić (w końcu to tylko ikonka w pasku powiadomień)?
3. Wcześniej komputer kiedy było 10% wyświetlał, że jest niski poziom baterii, kiedy było 7% że krytyczny poziom baterii, po czym się hibernował. Teraz jest tak, że zamiast wyświetlić komunikat "niski stan baterii" hibernuje się, a czasem tu po komunikacie. Jest to trochę wkurzające, gdy nagle komp się wyłącza. Czy da się z tym coś poradzić? Po uruchomieniu zamiast tych 6% jest 10%, czyli to jest jakiś problem z windowsem.
Czy ktoś miał podobne problemy? Czy teraz wszystko muszą robić na odwal się ? Pozdrawiam.
1. Po dłuższym działaniu komputera znika włącznik bluetooth w ustawieniach komputera (karta "bezprzewodowe"). Co ciekawe - w menedżerze urządzeń wszystko jest ok, wykrywa kartę bluetooth. Ale najciekawsze jest to, że w tym czasie bez problemu mogę przesłać plik z komputera do telefonu, oraz połączyć się z telefonem przez DUN. Wszystkie telefony bez problemu odnajdują mój komputer. Niestety kiedy znika "włącznik" bluetooth, to nie mogę nic przesłać z telefonu na komputer (ale odwrotnie już tak)
2. Proces NVTray ma wyciek pamięci i potrafi zżerać ponad 1 GB RAMu. Jak to dziadostwo wywalić (w końcu to tylko ikonka w pasku powiadomień)?
3. Wcześniej komputer kiedy było 10% wyświetlał, że jest niski poziom baterii, kiedy było 7% że krytyczny poziom baterii, po czym się hibernował. Teraz jest tak, że zamiast wyświetlić komunikat "niski stan baterii" hibernuje się, a czasem tu po komunikacie. Jest to trochę wkurzające, gdy nagle komp się wyłącza. Czy da się z tym coś poradzić? Po uruchomieniu zamiast tych 6% jest 10%, czyli to jest jakiś problem z windowsem.
Czy ktoś miał podobne problemy? Czy teraz wszystko muszą robić na odwal się ? Pozdrawiam.