Piszę do Was bo mam pewien problem.
Zakupiłem telefon, w którym nie działają wszystkie klawisze, na przykład nie można napisać A i jakiś innych znaków już teraz nie pamiętam jakich.
Rozebrałem aparat. Widać na załączonych zdjęciach jak to wygląda.
Czy wystarczy przemyć to izopropanolem czy macie inne propozycje?
Zakupiłem telefon, w którym nie działają wszystkie klawisze, na przykład nie można napisać A i jakiś innych znaków już teraz nie pamiętam jakich.
Rozebrałem aparat. Widać na załączonych zdjęciach jak to wygląda.
Czy wystarczy przemyć to izopropanolem czy macie inne propozycje?