Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamRecoil83 napisał:Musisz wykonać kopię zapasową tego pliku, bo wcześniej nic o nim nie pisałeś, klikasz na niego prawym przyciskiem myszy Właściwości\Zabezpieczenia\Zaawansowane\Właściciel\Edytuj i wybierasz Aministratorzy, przechodzisz znowu do Zabezpieczenia klikasz Edytuj i zaznaczasz pełna kontrola, później musisz zmienić nazwę z explorerframe.dll na explorerframe.BAK i teraz możesz skopiować nowy plik ExplorerFrame.dll. Pozdrawiam