Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Livebox 3.0 - Jako otworzyć porty dla połączeń wifi

24 Cze 2014 21:23 735 2
  • Poziom 17  
    Witam kolegów .
    Mam problem taki że dostałem od Orange liveboxa 3.0 i chciałem synowi uruchomić online grę medal of honor asult .Po zainstalowaniu gry i programu do wyszukiwania serwerów Gamespy nic nie działa .Gamespy zachowuje się jak by nie było internetu ,doszedłem do wniosku że mam pozamykane porty i tu pojawia się problem nie bardzo wiem jak to zrobić tym bardziej że komputer z gra łaczy się z liveboxem za pomocą wifi . a nie mam wiedzy jakie porty i jakie ustawienia zmienić by to wszystko zadziałało .

Kolejny problem z liveboxem mam taki że do niego podłączyłem amplituner denona avr1912 by mieć możliwość słuchania radia internetowego ,po wielu próbach łączenia kabli ( skrętek ) radio nie działa pojawia się informacja not internet czy coś takiego .moje pytanie jest takie jaki mam zrobić przewód i jak ustawić liveboxa by działał i czy może musi być konkretne wyjście lan ? Ps. przewód lan ma około 10 może 15 mb
  • Poziom 14  
    Witam.
    Korzystam z Orange liveboxa od kilku lat w przypadku problemów, a niestety zdarzają się korzystam z infolinii nie było przypadku żeby nie pomogli. Jak dobrze pamiętam numer to 801 505 505 pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Dzieki za pomoc , zmienilem ruter i wszystko juz ok