witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.
zajmuję się instalacją kolektorów słonecznych i muszę przyznać że na elektryce znam się słabo.
chciałbym podłączyć pompę (która jest podłączona do sterownika kotła) do sterownika od kolektorów, tak żeby w razie przegrzania zasobnika (2 wężownice) (grozi to tylko w okresie letnim) pompa się uruchamiała i pompowała zimną wodę z kotła i chłodziła zasobnik CWU odbierając ciepło na układ CO
co muszę zrobić żeby nic mi się nie zwarło i żeby prąd z jednego sterownik szedł tylko do pompy a do drugiego sterownika już nie?
Proszę poprawić pisownię!
[Akrzy]
zajmuję się instalacją kolektorów słonecznych i muszę przyznać że na elektryce znam się słabo.
chciałbym podłączyć pompę (która jest podłączona do sterownika kotła) do sterownika od kolektorów, tak żeby w razie przegrzania zasobnika (2 wężownice) (grozi to tylko w okresie letnim) pompa się uruchamiała i pompowała zimną wodę z kotła i chłodziła zasobnik CWU odbierając ciepło na układ CO
co muszę zrobić żeby nic mi się nie zwarło i żeby prąd z jednego sterownik szedł tylko do pompy a do drugiego sterownika już nie?
Proszę poprawić pisownię!
[Akrzy]