Gdy gram w gry na komputerze np. euro truck simulator, gta san andreas, need for speed most wanted lub need for speed carbon to po krótkim czasie grania gry same się wyłączają ale są na pasku i można je włączyć lecz takie ciągłe włączanie gry jeszcze raz jest denerwujące. Co może być przyczyną wyłączania się gier? Z góry dzięki.