Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka z no frost czy bez?

tomasov 07 Jul 2014 18:57 3342 1
 • #1
  tomasov
  Level 12  
  Witam!Chciałem dzisiaj kupić lodówkę lecz okazało się,że to nie takie łatwe!Poluje w wysoką lodówkę u dołu z zamrażarką,ale sprzedawca tak mi w głowie namieszał,że nie wiem co teraz kupić

  Zaoferował mi BEKO za 1250zł ( nie pamiętam modelu ) z fukcją no frost,lecz wyczytałem,że BEKO to głośne lodówki a funkcja no frost to teraz standard,ale czy oby na pewno będzie mi to przydatne tym bardziej,że ponoć cała żywność musi być pakowana w pojemniki itp?


  Drugi sprzedawca proponuje Indesit BIAA 13 SI bez no frost lecz ponoć dużo użytkowników skarży się na tego producenta ze względu na dużą awaryjność!


  Pytanie:czy beko rzeczywiście są takie głośne i czy funkcja no frost jest mi niezbędna?

  Czy lodówki indesit naprawdę są awaryjne?


  Z góry dziękuję za odpowiedź i podpowiedzi co za cenę 1000-1200 mogę dobrego kupić?Pozdrawiam Tomasz
 • #2
  Steryd3
  Level 33  
  Mogę się wypowiedzieć jedynie co do funkcji no frost. Czy jest ona niezbędna... oczywiście, że nie- kiedyś lodówki jej nie miały i ludzie żyli. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to bardzo wygodna funkcja gdyż lodówki w nią wyposażona nie wymaga okresowego rozmrażania. Dodatkowo żywność w zamrażarkowej części nie obrasta grubymi warstwami lodu. Jak jest z awaryjnością takich lodówek w stosunku do klasycznych konstrukcji... tu już musiał by się wypowiedzieć jakiś serwisant który z tym pracuje. Choć to może też być jak z awaryjnością telewizorów kineskopowych która się zmniejsza bo i jest ich coraz mniej.