Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onet poczta problem

24 Kwi 2005 10:47 22269 7
 • Poziom 20  
  Witam. Od kilku dni mam problem z pocztą, nie mogę jej otworzyć. Pokoleji: otwieram onet, w prawwym górnym rogu uruchamiam pocztę. Strona poczty otwiera się i zaprasza do zalogowania, wpisuje adres i hasło naciskam enter i po chwili (różnie, zależy od prędkości pobierania strony) znikają: adres i hsło (puste kratki), nie dzieje się nic. Dokłdnie to samo dzieje się gdy chce otworzyć inną poczte na onecie. Poczta reaguje na złe hasło (melduje że jest błąd logowania), jest możliwość zmiany hasła poczta go widzi. Z mojego kompa nie mogę założyć innej poczty na onecie (każdy adres jest już zajęty, nawet totalny bezsens). Z braku pomysłów zformatowałem dysk, postawiłem XP i nic, to samo. Potrzebuję poczte ale brak mi już pomysłów!!! Internet mam z UPC (TV kablowa) w kompie obecnie (były inne terz nic) MSN Explorer. Swoją poczte mogę odebrać z każdego innego miejsca i komputera (bez problemu), nie wiem gdzie jest błąd.
 • Poziom 25  
  a przez proxy sprawdzałeś np: w3cache.icm.edu.pl port: 8080
 • Poziom 42  
  A nie blokujesz czymś cookies?
 • Poziom 21  
  A masz zapuszczone uwierzytelnienie? Onet tego wymaga.
 • Poziom 20  
  Witam. Co do proxy onet nigdy do tej pory nie wymagał, cookies nie mam pjęcia. Jak sprawdzić ustawienia proxy i czy te wpisane obecnie są właściwe? Jak sprawdić czy cookis nie jest blokowane?

  Dodano po 5 [minuty]:

  Do tej pory nie pamiętam abym się zetknoł z uwirzytelnieniem, ale może coś przeoczyłem, gdzie to sprawdzić?
 • Poziom 21  
  Uwierzytelnienie obowiazuje już od dawna: narzędzia>konta>Twoje konto>właściwości>serwery: ptaszek przy "Serwer wymaga uwierzytelnienia. To dotyczy Outlook Expres.
  Jeżeli wchodzisz przez stronę to w "E-mail: (lub Onet_Id)" podajesz pełną nazwę swojego konta? Przy zakładaniu nowego konta o ile dobrze pamiętam hasło musi byc kombinacją liter i cyfr (nie mogą być tylko cyfry lub litery).
 • Poziom 20  
  Witam. Przepraszam że są takie wielkie odstępy czasowe między wiadomościami ale korzystam grzecznościowo z netu. Poczta już działa, banał ale bardzo skuteczny. Musiałem coś złośliwego pociągnąć z netu co zmieniło datę (27 kwiecień 2020) w biosie, banał ale mnie trzymał przez przeszło tydzień. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za zainteresowanie!!!!
 • Poziom 20  
  Zamykam temat.