Witam,
problem jest następujący - pralka się włącza, wybieram program, po wciśnięciu start zwykle na chwilę kręciła bębnem - w tej chwili tego nie robi. Ze wszystkich programów reaguje jedynie na wypompowanie wody. Nie pokazuje żadnego błędu, normalnie odlicza czas prania, z tym, że pranie się nie odbywa. Zdziwiony po pół godziny przyszedłem, otworzyłem i...wyjąłem suche rzeczy.
Widziałem zbliżone tematy na forum, ale dotyczyły raczej problemów z wirowaniem, a nie całkowitego braku "kręcenia" bębnem.
Prośba o wsparcie
problem jest następujący - pralka się włącza, wybieram program, po wciśnięciu start zwykle na chwilę kręciła bębnem - w tej chwili tego nie robi. Ze wszystkich programów reaguje jedynie na wypompowanie wody. Nie pokazuje żadnego błędu, normalnie odlicza czas prania, z tym, że pranie się nie odbywa. Zdziwiony po pół godziny przyszedłem, otworzyłem i...wyjąłem suche rzeczy.
Widziałem zbliżone tematy na forum, ale dotyczyły raczej problemów z wirowaniem, a nie całkowitego braku "kręcenia" bębnem.
Prośba o wsparcie